June 3, 2020

Sokak Modası

Aslına bakarsanız modanın en kritik noktası şüphesiz ki sokaklardır. Zira her alanda giyilebilecek stil daha farklı bir hal almaktadır. Gerçekleşen moda defilelerinde açık bir şekilde görüldüğü gibi bazı giyim ürünleri yalnızca özel günler için tasarlanmıştır. Bu nedenle de bunların sokak modası stili olarak tercih edilmesi mümkün değildir.

Yazın son demlerini yaşamış olduğumuz bugünlerde yeni sezonun sonbahar kış modası belli olmuş durumda. Bu sezonda sokak modası, çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Zira sokağın her bir noktasına uygun olacak şekilde farklı stillere sahip tasarımlar ortaya konmuş durumda bunun yanı sıra desenler, renkler ve kıyafetlerin üzerindeki yazılı figürler, olabildiğince ön planda yer alıyor.

Sokak modası denince ilk akla gelen hiç kuşkusuz ki yırtık kotlardır. Hem rahat, hem de şık bir sokak modası ortaya çıkarmak istiyorsanız mutlaka bu pantolonlardan yararlanın. Bunun yanı sıra tarzınızı sokağa nasıl yansıtacağınızı düşünüyorsanız kısa etekli stiller ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda kış aylarında zarif kürkler de harika bir tercih konusu olacaktır.

Geri «
Ileri »