December 7, 2019

Son Yılların En Gözde Takı Trendleri

Takı seçimleriniz ister klasik ve pahalı ya da modaya uygun ve uygun fiyatlı olsun, önde gelen takı uzmanları yani influencer grubundan öğrenilecek çok şey var. Hazır giyim dünyasında olduğu gibi takı trendleri de mevsimden mevsime ve yıldan yıla değişiyor. Fakat takı tasarımcıları sağolsun hem bütçe dostu hem çeşitlilik açısından önümüzde bir sürü seçenek var. İstediğiniz kadar takınız olsun birkaç yeni parça için mücevher kutularında her zaman yer açabiliriz.

İşte 2019 yılının en gözde takı trendleri;

Modern İnciler
Modern kadınların bu sezon inciye olan ilgileri devam ediyor fakat inci eskisi kadar klasik bir parça değil. Daha yeni, daha modern ve dikkat çekici modeller, şık ama rahat kombinleri süslüyor. Siz de daha casual kombinlerinizi daha şık parçalarla süslemek istiyorsanız modern inciye bir şans verin.

Dopdolu Kulaklar
Son yıllarda gelen halka küpe modasıyla kulaklar her zamankinden daha dolu. Piercing modasının da yükselişiyle tek bir kulakta pek çok küpeye rastlar olduk üstelik bu trende uymak için illaki kulağınızı deldirmenize de gerek yok. Tek bir zinciri birleştiren 2 halkadan oluşan modeller de ilginizi çekebilir.

Kocaman Halkalar
Halka küpeler şüphesiz asla modası geçmeyecek takılardan biri. Tam artık bitti derken her sezon halka küpeyi daha da farklı formlarda görüyoruz. Bu sezon en çok karşımıza çıkan hali daha iri ve daha hantan olanları!

Charm’lar
Daha çok çocuklukta tercih edilen küçük küçük uçlardan oluşan bileklik modeller sonunda geri döndü! İstediğiniz kadar ucu bir araya getirip tamamen size özgü bir takı yaratabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir