April 1, 2020

Sonbahar Çanta Trendleri

Yazı geride bırakmış olduğumuz bugünlerde artık yavaş yavaş yeni sezona yatırım yapmanın zamanı geldi. Yeni sezon çantaları form ve doku değiştirerek karşılıyor bizleri. Şimdi en popüler sonbahar çanta trendlerini gelin birlikte inceleyelim.

Mini Boylar
Her ne kadar mini desek de yeni sezonda en büyük yeri bu çantalar kaplayacak. İç kısmı büyük dış kısmı ise micro mini özelliğe sahip olan bu çantalar, en güzel kombine uyumlu stilleri, fazla abartılı olmayan görünümü ve aynı zamanda da sahip olduğu kullanışlı yapısı ile nam salacak.

Kemer Çanta Modelleri
Bir taraftan kemer görevi de üstlenmiş olan bu çantalar, şık ve zarif yapılarıyla oldukça rağbet göreceğe benziyor. Göz yormayan tasarımlarıyla kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlayacak olan bu çantalar dileğinizde kemer yerini alacak.

Oversize Çanta Modelleri
Devasa çanta modellerinden hoşlanan bayanlar için bu çanta bire bir. Gündelik kullanımlarınızda içine dilediğiniz her şeyi rahatlıkla sığdırabileceğiniz bu çantalar size cool bir hava katmasının yanı sıra aynı zamanda da modeline göre modern bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Geri «
Ileri »