December 7, 2019

Sonbahar & Kış Trendleri

Modanın en heyecan verici mevsimi neredeyse kapıda! Neye yatırım yapacağınız konusunda biraz rehberlik ve ilham almak istiyorsanız, bu sonbahar ve kışın en trend parçalarını sizin için seçtik. Bu sezon o kadar fazla çeşitlilik var ki siz de gözlerinize inanamayacaksınız. Minimal bir tarzınız mı var seveceğiniz pek çok şey söz konusu. Maksimal bir görünümü mü tercih ediyorsunuz? Bu sezon sizin için masalsı geçecek. Gardırop yatırımı yapmadan önce göz atmanız gerekenler neler? Sorunun cevabı aşağıda saklı!

Deri Parçalar
Deri parçalar her ne kadar her sezon karşımıza çıkıyor da olsalar 2019 sonbahar/kış sezonunda her yerdeler! Özellikle tek parça tulum, elbise gibi kıyafetleri deri formunda sıkça görmeniz mümkün. Fazlasıyla dikkat çeken bir material olduğu için tamamlayıcı parçaları sade tutmakta fayda var.

Pileli Etek
Midi boy eteklerin birkaç sezondur yükselişte olduğunu zaten biliyoruz. Daha çok pastel renklerde ve saten formda karşımıza çıkan kilit parça etek bu sezon pileli haliyle bütün gardıroplarda yerini alacak. İster sneakers ile ister topuklu ayakkabı ile kombinleyin, üzerine giyeceğiniz pofuduk kazağınızla bu kış çok şık olacağınıza eminiz.

Kare Burun Ayakkabı
O eski sivri küt burunlu ayakkabıları hatırlayanınız var mı? İşte onlar bu sezon aramıza geri dönüyorlar. Önü kare kesimli, ince figürlü de olsa kaba da bir görünümü olan topuklu ayakkabı ve botları bu sezon sıkça göreceğiz.

Kare Deseni
Bu sezon biraz daha eski trendlerin güncellenmiş haliyle karşı karşıyayız. Kareli desen ceket ve özellikle takımlar bu sonbahar ve kış sürekli karşılaştığımız detaylar olacaklar. En kısa sürede kareli bir ceket edinin ve onu en sevdiğiniz pantolon, etek, elbise ile kombinleyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir