April 1, 2020

Şubat Ayı Burç Yorumları

Koç
Şubat ayında Koçlar istekleri konusunda çok hırslı fakat tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Bir sürü şeyi bir arada halletmeye çalışırken birden her şey geri tepebilir. Bazen sizin elinizde olmayan bazı güçler işleri zorlaştırabilir. Biraz daha akışına bırakmayı öğrenin.

Boğa
2020 başladığından beri sevgili Boğalar bireysellik duygusu üzerinde çalışıyor ve siz olmanın ne demek olduğunu anlıyorsunuz. Bu sene ilerledikçe bu sorunun cevabını daha da merak ediyor olacaksınız. 2020 boğalar için kendini ve ne istediğini bulma yılı olacak, bizden söylemesi.

İkizler
Şubat ayında aşk, değerler ve kendine değer verme konusunda büyük bir ders içindesiniz, İkizler! Hayatınızda birinin olmasını çok istiyorsunuz bu da çok normal ama asıl olay kendini sevmek bunu sakın unutmayın.

Yengeç
Değişim geliyor sevgili Yengeçler! İlk başta değişiklik fikri sizin gibi standardı seven biri için korkutucu görünebilir ama artık buna hazırsınız. Kim olduğunuzu tam olarak anladığınız bu yılın ilk ayları daha çok kendinizi tanımak odaklı, yılmayın.

Aslan
Şubat ayında her zamankinden daha parlak bir şekilde parlamaya hazırsınız sevgili Aslanlar! Ancak kendinize ve enerjinize nasıl bakacağınızı öğrenmezseniz, yanma olasılığınız çok yüksek. Mental ve fiziksel sağlığınıza en çok dikkat etmeniz gereken döneme girdiniz, kendinizi dinleyin.

Başak
Bu ay tüm Başakların kendilerine bir soru sormasını istiyoruz. Ne kadar mutluyum? Bu yıl hayatınızı tekrar şekillendirmek için büyük fırsatlar sunacak. Kendinizi ön sıraya koyup mutluluğunuzun peşinden gitmenin zamanı geldi.

Terazi
Terazileri şimdiden uyarıyoruz, hislerinizle yüzleşmeye hazır olun! Bastırılmış duyguların ortaya çıktığı Şubat ayında onlardan saklanmak yerine yüzleşirseniz kendiniz için en doğru şeyi yapmış olursunuz. Bazen tek başınıza kalacaksınız ve bu kötü bir şey değil.

Akrep
Akrepler 2019’u gayet güzel geçmişti fakat 2020 ondan bile iyi başladı. Zihninizin gücünü kullanmanın ve düşünceleriniz için daha fazla sorumluluk almanın zamanı geldi sevgili Akrepler. Yol uzun ve dikenli ama siz üstesinden gelirsiniz.

Yay
Hem iş hem ilişkisel açıdan büyük bir potansiyel taşıyan Yayların hayatı biraz ciddiye almalarının zamanı geldi. Bu seneye böyle yatırım yaparsanız 2020’nin ikinci yarısında dürüstlük, cömertlik ve mutluluk dolu bir zaman dilimi açılacak.

Oğlak
Sevgili Oğlaklar bu ay sizin mesajınız belli yaşadığınız tüm olumsuzluklara rağmen yapacaklarınız çok basit! Kendi sınırlarınızla yüzleşmek, hayatınızdaki kaçınılmaz değişikliklere teslim olmak ve her şeyin tam olarak olması gerektiği gibi geliştiğine güvenmek.

Kova
Kesin olan tek bir şey var sevgili Kovalar o da burcunuzun en belirgin özellikleri 2020’de test edilecek. Ama gerçek şu ki, sınırlara sahip olmak kişiliğinizi ifade etmeyi kolaylaştırıyor, zorlaştırmıyor. Şubat ayında yapmanız gereken sizin için sağlığı, güvenliği, refahı ve mutluluğu sağlayan yani size iyi gelen şeyleri bilinçli olarak seçmek.

Balık
Hayalperest Balıklar için 2020 coşku dolu bir sene olacak. Sizi çok iyi anlayacak bazı insanların olduğu bir grup yaratacaksınız ve bu grup dışında nasıl biri olduğunuzu da sorgulayacaksınız. Özgün haliniz nasılsa kendinizi öyle göstermeye devam edin, siz doğru oldukça doğru insanlar size gelecek.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir