February 23, 2020

Şubat Ayı Burç Yorumları

Koç
Normalde yalnızlığı seven Koç burçları bu ay bazı durumlarda birilerinin yardımını almak zorunda kalacak ve işin ilginç yanı bu durum hoşlarına gidecek. Uzun zamandır iç dünyanızda taşıdığınız yükleri bir kenara atmanın zamanı artık geldi Koçlar. Ay ortasında elinize bir miktar para geçecek, Sevgililer Günü bahanesiyle hepsini çarçur etmemeye dikkat edin.

Boğa
Pasaportunuzu ya da biletinizi hazırlayın Boğalar bu ay sizi içsel anlamda ya da fiziki bir yolculuk bekliyor. Ne istediğiniz konusundaki uzun süreli kararsızlıklar da bu ay netliğe kavuşuyor bu sayede saha sosyal olacağınız bir ay sizi bekliyor.

İkizler
İkizler bir süredir ilham perilerinden uzaklaşmış durumda! Hem iş hayatında hem aşk hayatında biraz sıkışmış hisseden İkizler sonunda rahat bir nefes alabilir. Gözünüzün önüne inen perde bir kez kalktığında aklınıza gelen fikirlere yetişmekte zorlanacaksınız.

Yengeç
Etrafınızda sizi seven ve biraz ilgisiz kaldığını düşünen birileri var Yengeçler. Ketumluğu bırakıp sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin göreceksiniz duygularınız karşılıklı çıkacak. Sevgililer Günü’nde grupça yapılan bir etkinlikten çift olarak çıkmanız çok muhtemel fakat dikkat edin ve hızlı adımlarla ilerlemeyin.

Aslan
Aşk ayında Aslan burcu için aşık olmaktan daha iyi ne olabilir? Uzun zamandır hoşlandığınız kişiyle sonunda bir araya gelme vakti. Heyecana kapılıp fazla çabuk hareket etmeyin, akışına bırakın işler biraz daha durgunlaştığında daha da tatmin edici olacak göreceksiniz.

Başak
Aşırı plancı ve organizatör Başak bu ay 2019’un kalanını da planlıyor. Bu ay Başaklar için iletişim ve sosyalleşme ayı. Tanıştığınız yeni insanlar hayatınızda bambaşka fırsatlara ulaşmanızı sağlayacak. Sosyal kelebek olmaktan çekinmeyin, geleceğinize yatırım yapmaktan geri durmayın sevgili Başaklar.

Terazi
Bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşan Teraziler bu ay kendilerine çeki düzen veriyorlar. Düzgün beslenme, düzenli uyku ve iç dünyanızda dinginlik en önem verdiğiniz Şubat ayı konuları. Hayatı ve sevdiklerinizi ne kadar çok önemsediğinizi bir kez daha anlayacaksınız.

Akrep
Akrepler bir süredir içlerinde tuttukları duyguları bu ay dışa vuruyor. Söz konusu sevdiklerinizi ve aile bireylerinizi kırmamak olduğunda konu biraz zorlaşabilir ama cesaretinizi toplayın ve sizi uzun zamandır rahatsız eden şeyleri söyleyin Akrepler. Ne kadar rahatladığınıza siz bile inanamayacaksınız.

Yay
İşe, aşka ve aileye zaman ayırmaya çalışırken parçalara bölünen Yayların kendi hallerine dönme zamanları geldi. Biraz bencillik yapıp kendinizi düşünün. Güzel bir banyo ardından izlenecek iyi bir film ve dışarıdan söyleyeceğiniz bir yemekle kendinizi şımartın. Çok çalıştınız sevgili Yaylar bunu hakettiniz!

Oğlak
Oğlaklar 2018 yılında ne kadar da çok çalıştı değil mi? 2019 yılına da aynı ağır tempoyla girmiş de olsalar artık biraz nefes almanın zamanı geldi. Tek başınıza kaldığınızda yapmayı en çok sevdiğiniz şey neydi sevgili Oğlaklar? Hatırlayın ve hemen uygulayın.

Kova
Kovalar bu ay belirsizliklerden biraz sıkılmış durumda. Hayatınızda belirsizliğe sebep olan her şeyden biraz uzaklaşmalısınız. Çünkü Şubat ayında kırılgan yanınız biraz daha baskın olacak. Aile veya yakın arkadaş çevresi gibi güvenilir insanları çevrenizde tutun, inananın size en iyi gelecek olan şey bu.

Balık
Genelde kendi başlarına olmayı tercih eden Balıklar şu sıralar hiç olmadıkları kadar sosyaller. Hazır kendinizi bu kadar açmışken sosyalleşmeye devam edin çünkü yeni insanlar yeni fırsatlar demektir. Özgüveninizi yüksek tutun sevgili Balıklar güç içinizde!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir