December 7, 2019

Temmuz Ayı Burç Yorumları

İkizler
Temmuz ayı İkizler’in dağınık kafalarını toplama ayı. Uzun zamandır işle alakalı bazı düşüncelere sahipler fakat bir türlü ajandalarını düzenleyemiyorlar. Eğer kafanızı biraz boşaltırsanız her şey yoluna girecek ve uzun zamandır çözmeye çalıştığınız finansal problemleri de geride bırakacaksınız.

Yengeç
Haziran ayı boyunca kabuğuna çekilen Yengeçlerin artık dışarı çıkma zamanı geldi. Siz doğuştan empati kurabilen sezgisel yönü yüksek insanlarsınız başkalarının ne düşündüğüne bu kadar takılmayın. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz birkaç gün size çok iyi gelecek, küçük bir tatil planı mı? Neden olmasın?

Aslan
Aslanların en sevdiklerinin günlerini aydınlatmaya başladıkları ay Temmuz ayı. Biraz verici olun ve etrafınızdaki insanları önemsemeye başlayın. İş konusunda doğru insanların yanında yer alırsanız uzun zamandır beklediğiniz yükseliş sonunda gerçekleşecek, gözlem yeteneğinizi devreye sokma zamanı.

Başak
İş, iş,iş.. Nereye kadar sevgili Başaklar? Siz hala yorulmadınız mı? Bu ay biraz kendinize ve evinize zaman ayırın, bir kere işi düşünmeden rahatça oturduğunuzda ne kadar güzel bir şey olduğunu hatırlayacaksınız. Etrafınızda dürüst davranmadığınız birileri var, artık doğruları konuşmak gerek bunu siz de biliyorsunuz.

Terazi
Teraziler biraz ufkunuzu açmanın zamanı geldi de geçiyor bizden söylemesi. Küçük bir seyahati farklı yerler ve farklı insanlar bu aralar tam da ihtiyaç duyduğunuz şeyler. Sağlığınız konusunda ufak tefek pürüzler çıkabilir kendinizi ihmal etmeyin.

Akrep
Akrepleri aşkta da işte de yeni haberler bekliyor tek ihtiyaçları (sanki ihtiyaçları varmış gibi) biraz cesaret! Merak etmenize gerek yok sevgili Akrepler sizde zaten doğuştan şeytan tüyü var! Temmuz ayında dikkat etmeleri gereken tek şey var yapacakları harcamalar, aşırıya kaçmamakta fayda var!

Yay
Yaylar Temmuz ayına dev bir enerji patlaması ile giriyorlar! İş, ev, arkadaşlar, sevgili hepsine yetecek kadar enerjiniz var yalnız ay sonuna doğru biraz da olsa evde oturup dinlenmeyi ihmal etmeyin. Hazır yaz gelmişken evde istediğiniz o küçük değişiklikleri biraz harcamalarınızdan kısarak yapmanın tam zamanı!

Oğlak
Oğlaklar yılbaşında daha sağlıklı bir yaşam stili için ant içtiler ve sonunda karşılığını almaya başladılar. Kendilerine odaklanıp, zihinlerini boşaltan oğlaklar için artık yeni bir şeyler deneme zamanı. Bu ay sürprizlere açık olun sevgili oğlaklar güzel haberin nereden geleceği belli olmaz!

Kova
Kovalar Temmuz ayında resmen ışıldıyorlar. Aşk ve eğlence dolu bir aya giriş yapan Kovalar bu enerjiyle bütün sorunlarına sağlıklı bir şekilde odaklanıp çözüm üretmede de başarılı olacaklar.

Balık
Balıkların tüm yıl iple çektikleri yaz tatili planları Temmuz ayında sonunda gerçekleşiyor. Tatile çıkmadan önce biraz kendinizi dinleyin, meditasyon yapın ve iç dünyanıza dönün, çünkü son zamanlarda zor bazı olaylar atlattığınızı biliyoruz. Bunu söylemesi kolay ama bazı şeyleri geride bırakmanın zamanı geldi. Geçecek sevgili balıklar, söz veriyoruz!

Koç
Koçların hem hayal kırıklığı yaşadığı hem de yaşattığı zamanlardan sonra biraz kendi kendilerinde hatayı aramaya başlamalarının zamanı gelmedi mi? Aksiyonlarınızı sadece kendi iyiliğinizi düşünüp yapıyor olmanız güzel de olsa etrafınızdaki insanlara bencilce davranmanızı gerektirmez, biraz empati lütfen sevgili Koçlar.

Boğa
Boğalar bu ay boyunca kırdığınız kalpler yetmedi mi? Artık üzerinizdeki şu kötü enerjiyi atıp hem kendinizi hem etrafınızdakileri rahatlatmanız gerekiyor. Bu negatifliği hallederseniz ay sonuna doğru güzel şeyler olacak, kendinize inanın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir