August 4, 2020

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

Terazi burcu denilince aklımıza hemen risk almaktan kaçınan düzen hastası bir insan geliyor. Başak burcu ile benzer özellikler gösteren Terazi burçları da her şeyin kendi istedikleri düzende olmasına alışkındırlar, bunun dışında bir olay olduğunda hemen paniğe kapılıp durumu idare etmekte zorlanabilirler. Hemen hemen her burçla kolayca anlaşan Terazi burçlarının kin tutma gibi kötü huyları yoktur hatta çok kolay sosyalleşip kendilerini etraflarındaki insanlara çok çabuk sevdirirler. Burcun erkeği biraz ilgi çekmeyi sevse de Terazi kadınları genellikle kendi halinde bir yerlerde kendi işine bakıyordur, saklı bir mücevher gibi keşfedilmeyi bekliyordur.

Terazi Burcu Kadını
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığıyla hayatlarını devam ettiren Terazi kadınları ilk bakışta hemen dikkatinizi çekecek farklı bir güzelliğe sahiptirler. Bir arkadaşlık ya da ilişkiye başladıklarında bu senelerce sürer çünkü o insanı hayatlarına almadan önce üzerine zaten uzun uzun düşünüp plan yapmışlardır. Duygudan çok mantıkla hareket eden Terazi kadına her durumda kendini güvenceye almayı sever. İşinden memnun değilse bile yenisini bulmadan asla işini bırakmaz. Sevgili yoksa ve siz bu boşluğu doldurmak istiyorsanız biraz çabalamanız, kendinizi ona kanıtlamanız gerekir.

Her Adımı Önceden Belli Terazi Kadınına Ne Alınır?
Yeni bir ajanda
Uzun zamandır istediğinin sinyallerini verdiği bir kıyafet
Daha önce mutlaka üzerine konuştuğunuz konserin bileti

Terazi Burcu Erkeği
Terazi burcu erkekleri keşke bir kere kendilerini salsalar da bütün dünyanın onların etrafında dönmediğini anlasalar. Bu hayatta olan her şeyi onlar planlamış gibi davranan Terazi erkeği ile bir buluşmanız olacaksa çoktan saat kaçta nerede buluşacağınız ve nereye gideceğiniz bellidir. Bu tip konularda size pek fazla seçme şansı sunmadıkları gibi, siz bu planın dışında bir şey yapmak istediğinizde mutsuz olabilirler. Genellikle eğlenceli fakat fazla evhamlı Terazi erkeğinin bu düzen hastalığı bazen sizi çileden çıkarabilir.

Düzen Aşığı Terazi Erkeğine Ne Alınır?
Uzun zaman önce linkini attığı pahalı mont
Evi için herhangi bir mutfak eşyası
Sadece yurt dışında satılan pahalı dergiler

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir