June 3, 2020

Trend Alarmı: Leopar Deseni

Yıllar önce en iddialı desenlerden biri sayılan leopar desenin neredeyse beyaz tişört kadar popüler ve nötr bir desen olacağını kim tahmin edebilirdi ki? Daha önceki yıllarda giyim tarzında abartıyı seven insanların seçimi olarak görülen leopar deseni son yıllarda öyle bir atağa geçti ki neredeyse herkesin üzerinde görür olduk. Üstelik sadece giyim ürünlerinde değil bottan çantaya çantadan küpeye her türlü aksesuarda da karşımıza çıkan leopar desenini nasıl kombinleyeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız işte size birkaç tane kombin önerisi;

1. Üst Giyim
Farklı desenleri bir arada kullanmama kuralı çok gerilerde kaldı! Artık istediğiniz deseni istediğiniz desenle kombinleyebilirsiniz. Sezonun yükselen parçalarından kimono, leopar desenli crop top ve Jean kombini çabasız ama çok trend görünüyor.

2. Elbise
Minimal aksesuarlar, midi boy ve uzun kol bu sezon leopar desenli elbiselerin vazgeçilmezleri. İsterseniz yine çok popüler olan ince askılı slip bir leopar desenli elbise de tercih edebilirsiniz, böylelikle deri, Jean ceketle ve spor ayakkabıyla da kombinleyebilirsiniz.

3. Ceket
Klasik bir ceket kesimine modern bir hava katmak isteyenler el kaldırsın! Leopar desenli bir ceket, hem iş günlerinde hem de özel akşamlarda size eşlik edip günün kurtarıcı parçası olabilir.

4. Pantolon
Leopar desen bir pantolon giydiğinizde yapmanız gereken tek şey tüm görünümde dengeyi sağlayabilmek. Oversize bir ceket ve siyah bir tişörtle bu oldukça mümkün. Ayakkabı konusunda da sakin tercihler yapmakta fayda var.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir