April 1, 2020

Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?

Hani bazı burç insanları vardır şeytan tüyleri varmış gibi herkes tarafından sevilir işte Yay burcu tam olarak öyle bir burç. Burcun hem erkeği hem kadını sosyal çevrelerine çok uyumlu ve sevilen insanlardır. Girdikleri ortama mutluluk ve espri yeteneği getirmeyi her seferinde başarırlar. Bu kadar sevilen insanlar için uygun hediye almaya çalışmak etraflarındaki insanlar için büyük baskı yaratsa da hediye vermeyi de almayı da çok severler. Arkadaş canlısı ve sevgi dolu Yaylar sinirlendiklerinde biraz tehlikeli olabilirler. Duygularını açığa vurmaktan çekinmeyen Yaylar büyük bir soğukkanlılıkla hatanızı yüzünüze vurup sizi gerçek dünyaya döndüreblirler. Peki sevgi pıtırcığı Yay burçlarına ne hediye alınır? Gelin birlikte bakalım.

Yay Burcu Kadını
Eğer hayatınızda bir Yay kadını varsa sırtınız asla yere gelmez. Gerektiğinde çok iyi bir dost olabilen Yay kadınları aynı zamanda çok aşık ve sadık birer eşlerdir. Hayatlarında değer verdikleri her şeye ve herkese dört elle sarılan Yay kadını, kendisinden çok etrafındaki insanları önemser. Kendine de düşkün olan Yay kadınını sinirlendirmemenizi tavsiye ederiz çünkü sevimsiz olabildiği tek an belki de bu anlardır.

Sevecen Yay Kadınına Ne Hediye Alınır?
Yoga Matı
Çok seveceğine emin olduğunuz bir kitap
Birlikte çekilmiş bir fotoğrafınız
Baktığında sizi hatırlayacağı manevi bir hediye

Yay Burcu Erkeği
Burcun kadını gibi Yay erkeği de ayakları yere basan, sağlam karakterde bir insandır. Kendine ait bir dünyası vardır ve yalnızca o izin verirse siz de o dünyaya dahil olabilirsiniz. Kendini ve sevdiklerini geliştirmeyi, farklı bakış açıları sunmayı seven Yay erkeği bunu çok zarif ve nazik bir şekilde yapar. Kıskanç değillerdir fakat sınırınızı da bilmenizi isterler. Burcun kadını gibi sinir konusunda ayarı kaçırdıkları bazı durumlar olabilir. Suyuna gitmeniz sizin yararınıza olur.

Aşırı Uyumlu Yay Erkeğine Ne Alınır?
Tarzına çok uyacağına emin olduğunuz bir kıyafet
Uzun zamandır gitmek istediği bir kurs
Birlikte eğleneceğiniz herhangi bir etkinlik
Kendi hazırladığınız bir akşam yemeği

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir