July 13, 2020

Yazın En Şık ve Rahat Topuklu Ayakkabı Modelleri

Vücut tiplerimiz gibi ayaklarımız da birçok şekil ve büyüklükte. Bazen ayağımıza uyan ayakkabıyı bulmak Sindirella’nın cam ayakkabısının ayağına uyması kadar zor olabiliyor. Hele bir de topuklu ayakkabı almaya çalışıyorsanız işiniz daha da zor. Hem ayağınızın yapısına uyan hem de rahat bir model bulmak bazen günlerinizi alabilir. Yine de ayakkabı alışverişi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Malzeme konusunda seçici olmak, seçimlerinizi yumuşak deri, süet gibi materyallerden yapmak, ayağınızın genişliğini bilmek gibi özellikleri göz ardı etmeyin. Hem rahat hem de şık bir ayakkabı modeli peşindeyseniz gelin birlikte bu yazın en şık ve rahat ayakkabılarına göz atalım;

Beyaz Topuklular
Eskiden olsa burada nude ya da bej topuklu ayakkabılardan bahsederdik. Son birkaç sezondur beyaz rengi o kadar yükselişte ki ayaklarımız bile bu modadan nasibini aldı. Casual görünümlerden tutun özel etkinliklere kadar beyaz topuklu ayakkabı modelleri dolabınızdaki her şeyle uyum sağlayacak.

Siyah Bantlı Topuklu Ayakkabılar
Siyah bantlı topuklu ayakkabılar, 70’lerdeki bir dans pistinden fırlamış gibi görünümlerini bir kenara bıraktılar. Daha minimal ve zarif modellere sahip bu ayakkabıları neredeyse her Instagram fenomeninin ayağında görür olduk. Geçen yazdan beri sıkça gördüğümüz ince askılı saten elbiselerle harika bir uyum sağlayan bu ayakkabıları kot pantolonla da dilediğinizce kombinleyebilirsiniz.

Kare Topuklular
Aldığınız ayakkabı ister düz bir model olsun ister topuklu kare formlu ayakkabılar bu yıl hiç olmadıkları kadar moda. Eskiden annelerimizin dolaplarında görüp denediğimiz bu ayakkabılar 2019 güncellemesiyle çok daha şık ve güncel görünüyorlar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir