December 2, 2020

Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Romantik ama neşeli, biraz duygusal biraz da gizemli… Evet doğru bildiniz Yengeç Burcundan bahsediyoruz. Su grubunun en havalı burcu Yengeçlere hediye almakta zorlananlar üzülmesin, biz size yardım etmek için buradayız! Peki yengeç burcuna ne hediye alınır? İşte cevabı!

Yengeç Kadını
Aynı grup üyesi Balık kadınlarına oranla daha dışadönük olan Yengeç kadınları işlerine geldiklerinde sosyal birer insana dönüşürler. Dikkatleri üzerlerine toplamakla ilgili bir sıkıntısı olmayan Yengeç kadınına hediye alırken dikkat etmeniz gereken nokta onu iyi tanıyor olduğunuzu belli eden bir seçim yapmanız. Aldığınız hediyenin pahasının çok da bir önemi yok bir yengeç kadınını öyle pahalı takılarla kandırmanız zor. Biraz nazlı ve kızdığında biraz da tripli olan Yengeç kadını sevdiği insanlara bazen hayatı zindan edebilirler. Açık sözlü olmalarıyla da ünlü Yengeç kadınlarına ne hediye alacağınıza gelin göz atalım.

Dikkat Çekmekte Başarılı Yengeç Kadınına Ne Alsak?
Her Zaman Severek Kullandığı Bir Parfüm
En Sevdiği Filmi Hatırlatacak Bir Eşya
Kendi Tarzını Yansıtan Bir Kıyafet

Yengeç Erkeği
Söz konusu idealizm olduğundan kimse Yengeç erkeğinin eline su dökemez. Kendi bildiği doğrudan şaşmayan Yengeç erkekleri ne kadar sosyal olsalar da yine de bir kendi halinde olma durumları da söz konusudur. Sevmedikleri ortamda pasif sevdikleri insanlar arasında konuşkandırlar. Burcun kadını gibi çekingenlikten uzak mizaçları vardı. Dünyevi meselelere çok kafa yorarlar ama maddiyatla işleri çok fazla yoktur. Yengeç erkeğinden iyi bir sevgili olabilir fakat bazen melankoliye kapılıp sizi de düşürebilirler. Bakalım kendi halinde yengeç erkeğine ne alabilirsiniz?

Kendi Halinde Yengeç Erkeğine Ne Alsak?
Kendi Yaptığınız Bir Hediye
Çok Sevdiği Bir Müzik Grubunun Plağı
Kitap Seti

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir