June 3, 2020

Yeni Yılın En Trend Desenleri

Trendler ve moda her sezon değişse de bazı desenlerin popülaritesi her dönem tüm dikkatleri üzerine çekiyor. İster kendi içlerinde gruplandırıp giyin, ister daha sade parçaları hareketlendirmek amaçlı kullanın işte önümüzdeki yıl her yerde göreceğiniz yılın en trend desenleri:
1. Hayvan Desenleri
2018 yılı boyunca çeşit çeşit ve renk renk gördüğümüz hayvan desenlerine 2019 yılında da sıkça rastlayacağız. Leopar, zebra, yılan desenli kıyafetler ilk bakışta bütün dikkatleri üzerlerine toplayan parçalar. Hala gardırobunuza girmediyse kış için kaban seçiminizi yaparken tercihinizi hayvan desenli bir parçadan yana kullanabilirsiniz.

2. Tartan Desen
Yıllardır daha çok okul formalarında görmeye alıştığımız tartan deseni bu yıl her yanı sardı. Blazer bir ceket ya da şık bir kumaş pantolon arayışı içerisindeyseniz bu kez daha cesur davranıp tartan desenli bir parça almaya ne dersiniz? Gardırobunuzdaki düz renk boğazlı kazalar, bluzlar ve gömleklerle bu harika deseni kolayca kombinleyip, sıkıcı bir görünüm yerine modern bir hava katmış olacaksınız.

3. Puantiye Deseni
Özellikle siyah beyaz puantiye deseni de 2019 sezonunda sıkça rastlacağımız desenler arasında. Çiçek desenini her zaman alırsınız, bu kez de puantiye desenine bir şans verin.

Copenhagen fashionweek ss2018

4. Karışık Çiçek Desenleri
Çiçek deseni her sezon olduğu gibi bu sezon da karşımıza çıktı fakat bu kez büyük bir farkla! Öncesinde daha sade ve tekdüze olan çiçek desenli parçalar bu kez daha karışık. Patchwork tarzı pek çok çiçek deseninin yer aldığı elbiseler, bu yıl sık sık karşımıza çıkacak. Tek parçanın etkileyici etkisini, çiçek deseni ile bir araya getirirseniz bütün günü en şık görünümde kurtarmış olursunuz demedi demeyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir