April 25, 2024

1 Jean 5 Farklı Kombin

Gardıropların joker parçası denilince sizin de aklınıza tek bir parçanın geldiğini biliyoruz: Jeanler! Her sezon jean pantolonlar model değiştirse de kombinlerin aranılan yüzleri olmaktan asla kaçamıyorlar. İster trendlere uyup yeni bir jean pantolon alın ister en sevdiğinizi farklı görünümlerde kullanmanın peşinde olun gelin birlikte tek bir jean pantolonla 5 farklı nasıl kombin yapılır’ı konuşalım.

Bol Pantolon + Dar Bluz + Yelek

Yelekler bu sezon hem tek başına hem tamamlayıcı parça olarak çokça karşımıza çıkıyor. Örneğimizdeki gibi bol kesim bir pantolon tercih edecekseniz üzerine dar formda bir üst tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bol bir gömlek ve yelek ikilisi sizi karayip korsanları filminden çıkmış gibi gösterebilir.

 

Bol Pantolon + Blazer + Beyaz Tişört

Modern görünürken profesyonelliğinizden de ödün vermek istemiyorsanız işte size çözüm blazer jean pantolon birlikteliği! Altına da sade ve topuksuz bir ayakkabı seçtiğinizde ister toplantıya girin ister kahve içmeye gidin bu görünüm her yere çok yakışıyor.

 

Bol Pantolon + Şık Bluz + Topuklu Botlar

Parti görünümünde eliniz jean pantolona gitmiyor olabilir ama şık bir bot ve bluzla neden olmasın? Görünümünüzdeki şıklığın dozunu biraz daha arttırmak istiyorsanız blazer ve baget çanta da ekleyebilirsiniz.

 

Bol Pantolon + Boğazlı kazak + Yelek

Bol kot pantolonlar sonbaharda üst üste giyindiğiniz bir görünüm için ideal tamamlayıcı olabilir, abartmadığınız sürece! Kolsuz ceketler bu üst üste giyinme modası için mükemmel alternatifler isterseniz tek renk üzerinden gidip sakin bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Bol Pantolon + Çizgili Gömlek + Mokasen

Bazen en sade kombinler en şık kombinler olabiliyor ve bu, bu kombin için de geçerli.  Vintage bir çizgili erkek gömleği, bol bir kot pantolon ve deri mokasen ayakkabıların bu kadar stil sahibi görüneceğini kim bilebilirdi ki?

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama