May 22, 2024

2019’un Dikkat Çekici Trendi Bel Çantası Nasıl Kombinlenir?

Hiçbir geri dönüş bizi bel çantalarının geri dönüşü kadar heyecanlandırmadı! 90’lı yılların bu sportif parçası moda sahnelerine öyle bir dönüş yaptı ki büründüğü formlar ve şekiller bizi bile oldukça şaşırttı. Sokakta neredeyse 5 kadından 4’ünde gördüğümüz bel çantalarını çok beğeniyor ama stilinize taşırken biraz mesafeli davranıyorsanız işte size aradığınız fırsat! Hem fonksiyonel hem şık bel çantaları nasıl kombinlenir? Gelin birlikte keşfedelim.

1. Tek renk bir kombini biraz daha sadeleştirmek için siyah deri bir bel çantasından daha iyi bir tamamlayıcı düşünülemez.

2. Giydiğiniz kıyafet ne kadar resmi ya da feminen de olsa bel çantası ona aradığınız casual havayı anında sağlayacaktır.

3. Bel çantası mı sırt çantası mı? Çok beğendiğiniz mini minnacık sırt çantalarını nasıl kombinleyebilirim’e alternatif bir cevap daha!

4. Şıklık üzerine şıklık katmak isteyenler etek, gömlek ve topuklu ayakkabı kombinine şık beyaz bir bel çantası da eklesin!

5. Yüksek bel Jean pantolonunuza kemer bulmakta zorlanıyor musunuz? Merak etmeyin küçük bir bel çantası kombininizin tek eksiği!

6. Deri bel çantaları size fazla şık geliyorsa sepet bel çantalarına göz atmaya ne dersiniz? Bizden küçük bir tüyo çizgili kıyafet sepet bel çantası kombini harika görünüyor!

7. Bel çantası diye sadece belde kullanmaya gerek var mı? En sevdiğiniz bel çantasını çapraz çanta şeklinde de kullanabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama