July 13, 2024

2020 – 21 Sonbahar Kış Sezonu Saç Modelleri

Saçlarınız aylarca bir bere ya da kapüşon altında kaldığında trendler kimin umurunda değil mi? Zaten aylardır saçlarınızı belki de sizden başka gören yok bu yüzden kendinizi salmış, bakımlarınızı biraz aksatmış olabilirsiniz bu çok normal. Ama artık yeni bir yıl ve toparlanma zamanı geldi. Yeni yıl, yeni kararlar.. Belki de yepyeni bir saç kesimi ya da rengi? Siz de hayatınızda böyle köklü bir değişiklik arıyorsanız gelin bu sene hangi saç modelleri ve renkleri moda olacak birlikte bakalım.

Retro At Kuyruğu

At kuyruğunuzu bu kış bir sonraki seviyeye taşımanın mükemmel yolunu öğrenmek ister misiniz? Sevimli, retro bir hava için uçlarınızı yukarı doğru fönleyin. Görünümü iyi bir saç spreyi ile bitirdiğinizden emin olun. (fönünüzün günün yarısında düşmesini istemezsiniz, değil mi?)

Kış Kızılı

Bu kış saç renginizle oynamak istiyorsanız, koyu kırmızı-kahverengi bir ton doğru bir seçim olabilir. Bu renkle şekillendirme seçenekleri oldukça sınırsız, ancak özellikle yandan bölünmüş dalgalar fikrine bayılıyoruz.

Kış İçin Yarım Saç Modelleri

Klasik yarı yukarı saç modeli her zaman iyi bir seçimdir, ancak özellikle kış aylarında tam bir kurtarıcı. Sadece saçınızı yüzünüzden uzak tutmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuzda boynunuzu ve omuzlarınızı sıcak tutmanızı sağlar. Bu yılın trendi, yüz perçemleri ve arkadan aşağıya değil yüzünüzün her iki tarafına düşen süper yüksek bir at kuyruğu içeriyor.

Pençe Klipsi

90’ların saç tokalarını hatırlayanlar burada mı? Dev pençe klipsleri, günümüzde neredeyse eskisi kadar popüler, sadece bu günlerde saçlar o kadar mükemmel bir şekilde bükülmüş değil ve dağınık bir topuz gibi daha çok oradan buradan fırlıyor. Spor yaparken ya da acilen evden çıkarken kurtarıcınız olacak bu saç trendini mutlaka deneyin.

İki Tonlu Saç

İki tonlu saç, 2020 yazının en büyük saç rengi trendlerinden biriydi ve aklınızda hala daha açık renkleri deneme fikri varsa, bu kış trendine göre değiştirmek için eğlenceli bir renk tonu deneyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama