July 24, 2024

2020 Bahar Sezonunun Öne Çıkan Trendleri

Haydi aklımızı biraz olsun şişme montlarımızdan, kışlık botlarımızdan ve soğuk havalardan uzaklaştırıp baharı konuşalım. Tepeden tırnağa kat kat giyindiğimiz bu günlerde ılık bahar günlerini, uçuş uçuş elbiseleri ve ince hırkaları düşünmek biraz zor da olsa siz yine de olaya olumlu tarafından bakmaya çalışın. Bahar gelmeden önce alışveriş listenizi hazırlarken önümüzdeki yaz ve bahar sezonunda nelerin moda olacağını, herkes giymeye başlamadan önce hangi parçaları gardırobunuza katmanız gerektiğini öğrenmek için yapmanız gereken tek şey yazının devamını okumak!

Yelekler
Gardırobunuzun karanlık çekmecelerinde yatan bir yeleğiniz varsa onu gün yüzüne çıkarmanın ve tozunu silkelemenin zamanı geldi. Yelekler 2020 podyumlarına hızlı bir dönüş yaptılar. Kaia Gerber’inki gibi çekici bir görünüm mü yoksa daha soğuk havalar için tüylü bir seçenek mi? Seçim sizin!

Büzgülü Tasarımlar
Tasarımcılar bu sezon sportif görünümleri iyice pekiştirmek için mont, tulum, anorak, rüzgarlık, elbise kısacası ne buldularsa büzgülü ipler eklemeyi ihmal etmediler. Hayatınızda hiç spor yapmamış olsanız bile bu atletik tasarımları giyebilirsiniz.

Tığ İşi
Tığ örgüsü tasarımlar sayesinde yaz aylarında serinliğinizi korumakla ilgili bir derdiniz olmayacak. Geçtiğimiz sezonlarda yükselişe geçen örgü tasarımlar bu sezon da devam ediyor hatta daha da iyileri ile. Bu tatil havası veren kıyafetler artık yalnızca sahilde giyilmeyecek.

Blazer İçi Braletler
Önümüzdeki sezon blazer giymenin tek yolu onu braletle kombinlemekten geçiyor (elbette ki iş günleri dışında) Tasarımcılar kaburganızı gösterirken hala biraz da olsa kapalı giyinmenizi hissettirecek tasarımlarla aramızdalar. Yüksek bel şort ve pantolonlarla bralet oyununu bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama