May 22, 2024

2020 Kırmızı Halı Görünümleri

Her yılın en önemli ödül törenlerinden biri olan Oscar’ı sonunda geride bıraktık. Ödül alan filmler ve yönetmenler kadar geceye katılan Hollywood yıldızlarının kıyafet, saç ve makyaj tercihleri de her senenin en çok konuşulan olaylarından biri oluyor. Bakalım bu yıl Angelina Jolie’nin iddialı siyah elbisesini, Gwyneth Paltrow’un yıllarca konuşulan pembe takımını yenebilen bir görünüm ortaya çıkmış mı? İşte bu sene 92.si düzenlenen Akademi Ödülleri’nin en başarılı görünümleri;

Penelope Cruz
Sade ve klasik Chanel elbisesinde Penelope Cruz yıllara meydan okuyor.

Laura Dern
2020 Oscar töreninde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kapan Laura Dern’in bu elbisesi perde yakıştırmalarına maruz kaldı ve kitleyi ikiye böldü. Armani marka püsküllü elbisesini biz yine de sevdik.


Scarlett Johansson

İşte gecenin en çok konuşulan elbiselerinden biri! Oscar De La Renta elbisesi içinde çok şık görünen Scarlett’in görünümü o kadar beğenildi ki ülkemizdeki bir pop şarkıcısı tarafından elbisesi taklit bile edildi.

Charlize Theron
Söz konusu özel bir akşam olduğunda şıklığından asla ödün vermeyen, yıllardır giydiği her elbiseyle çokça konuşulan Charlize Theron tercihini bu siyah ve elegan Dior elbiseden yana yapmış.

Sandra Oh
Sandra Oh’nun fırfırlı parıltılı Elie Saab elbisesi biraz abartılı da olsa ona çok yakışmış ve elbiseyi çok iyi taşımış.

Natalie Portman
Natalie Portman bu yılki ödül töreninde en çok konuşulan isimlerden biriydi. Filmleri adaylık alamamış her kadın yönetmenin adını Dior elbisesine işleten Portman bolca takdir topladı.

Brie Larson
Zarif ve tek kelimeyle çok çekici. Brie Larson’ın abartısız abartılı Celine marka pelerinli elbisesine bayıldık.

Margot Robbie
Margot Robbie ödül törenleri tercihleriyle genellikle beğenilmiyor ve eleştiriliyor. Bu seneki Akademi Ödül Töreni’nde tercihini vintage bir Chanel elbiseden yana da yapsa fazla beğenilmediğini üzülerek belirtiyoruz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama