July 13, 2024

2020’de Bu Saçlar Çok Konuşulacak!

Konu saçlara gelince bazen çok çekingen olabiliyoruz. Daha önce yaşadığımız kötü kuaför tecrübeleri, yanan ya da istenilenden fazla kesilen saçlar bu konuda olması gerekenden daha gönülsüz yapıyor olabilir. Hazır yeni bir yıl başlamışken yeni bir size ne dersiniz? 2020 saç trendleri bu konuya bakış açınızı değiştirebilecek kadar güzel ve göz alıcı görünüyor.

Yataktan Çıkmış Gibi
Yataktan çıkmış gibi karmakarışık görünen saçlar 2020’de geri döndü. Özellikle dağınık ve kuru görünmesi gereken bu model çabasız bir görünüm amaçlıyor. Saçınızın yapısına göre sadece saçınızı kurutarak ya da saç düzleştiricisinin yardımıyla bu dağınık ama cool görünümü elde edebilirsiniz.

Jumbo Tokalar
Son pinterest raporlarına göre 90’larda çokça popüler olan kumaş saç lastikleri 2020’de yeniden trend olacak. Bu dikkat çekici aksesuar bu sene daha da büyük boyutlarda karşımıza çıkacak. Dev tüllerden ya da yumuşak şifonlardan oluşan saç tokalarını heyecanla bekliyoruz.

Vintage Aksesuarlar
İster taşlı bir toka ya da kristallerden oluşan bir taç olsun süslü mücevherli saç aksesuarının hep çekici bir tarafı vardır, hepsi her zaman çok zarif bir görünüm sunarlar. Vintage mücevherli saç tokası trendi 2020’de gördüğümüz tomurcuklanan trendlerden biri. Bu konuda herhangi bir şüphemiz yok çünkü klasik ve seksi görünüyorlar.

60’ların Hacmi
Düz ve jilet gibi saçları her zaman seviyor da olsak 2020 biraz hacim istiyor. 60’ların kocaman ve hacimli saçlarının büyük geri dönüşüne hazır mısınız? Geçen sene de çokça gördüğümüz taçlar bu sene iyice kalınlaşacak gibi duruyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama