June 16, 2024

2021 İlkbahar & Yaz Sezonunda Dikkat Çeken Çanta Modelleri

2020 yazını evlerimizde geçirmiş de olsak umudumuzu kesmiyoruz belki de 2021 yazında daha fazla dışarı çıkma şansımız olur. Bütün bir sene eşofman ve pijama alışverişi yapmış da olsak bu trendleri takip etmemize engel değil. Kıyafet konusunda yine de temkinli davranmak istiyorsanız belki de işe aksesuar alışverişinden başlayabilirsiniz. Gelin birlikte bu yaz hangi çantaları sıklıkla raflarda göreceğiz, hangisi gidecek hangisi ömür boyu kombinlerimizi süsleyecek birlikte karar verelim.

Dosya Gibi Çantalar

Bu yeni iki boyutlu el çantası şekli, bizim çok heyecanlandığımız bir şey. İnce bir kağıt dosyalama klasörüne benzeyen bu düz çantalar, saklama açısından en pratik olmayabilir, ancak kesinlikle şık bir tamamlayıcı parça olabilir.

Market Çantaları

Market filesi ya da çantası gibi görünen bez çantalar bahar aylarında hayatımıza girer ve yaz bitene kadar da çıkmazlar, bu sene de bir istisna olmayacak gibi görünüyor. Deriden ipe kadar her şeyden yapılmış çeşitli ağlı el çantaları da dahil olmak üzere, bu el çantası trendi, 2021 yazına hükmedecek.

Şeker Renkleri

Bir süredir gördüğümüz en parlak ve en cesur tonlardaki çantalar tüm şekil ve boyutlarda moda haftası podyumunda yerlerini aldılar. Bu şeker renkli çantalar, 2021 yazında görünümünüze yeni bir soluk getirmek için güvenebileceğiniz şeyler.

Şişeleri Hazırlayın!

Bu yeni çanta trendi sayesinde, resmen bir daha plastik su şişesi kullanmak için hiçbir zaman bir nedeniniz olmayacak. Tasarımcılar, en şık su şişesi tutucularını çantalara yerleştirilmiş olarak sergiledi. Şu anda hayatınızdaki moda aşığı arkadaşınız için mükemmel bir hediye arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Kocaman Çantalar

Her zaman taşıyacak çok fazla eşyanız mı var? O zaman bu çanta trendi tam size göre. Ekstra büyük çantalar bu bahar sezonunda hüküm sürdüğünü kanıtladı.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama