June 25, 2024

2021 İlkbahar & Yaz Trendleri

2020 yılı moda ve trendlerden fazla nasibini alamamış da olsa 2021 bahar ve yazından umutluyuz. Bütün sene giydiğiniz eşofman ve pijama takımlarını artık üzerinizden çıkarmanın belki de zamanı gelmiştir. 2021 yılı trendlerine göz atarken aklınızdan çıkarmamanız gereken şey bütün tasarımcıların pandemi döneminde kapalı olduğumuz süreçte yaratıcı dünyaları içerisinde olmaları. Yani karantinanın getirdiği karamsarlık ve yaratıcılık bir arada! Henüz kışın soğuk günlerini çok hissetmemiş de olsak gelin birlikte dışarıda rahatça yürüyebileceğimiz günlerin hayalini kuralım, sıcak bahar günlerinde üzerinizde görmek isteyeceğiniz trendleri birlikte inceleyelim.

Plaj Hayalleri
“Gerçeklerden kaçış” 2021 ilkbahar yaz modasında pekçok tasarımcının en çok kullandığı temaydı. Havai gömleklerine bezenmiş mücevher taşları gibi abartılı parçalar ile plaj baskıları, platform espadriller ve bize yazı hatırlatacak pek çok parça 2021 trendlerinde yerini aldı.

Güncel Siyah Elbise
Yeni bir sezon gelir de siyah elbise eksik olur mu? Yakasında kesikler, kayış detayları ve örgüler, hafif kumaş karışımları ile karşımıza çıkan siyah elbiseler, ilk parti organizasyonunda üzerinizde görmek isteyeceğiniz cinsten.

Parlak Pembeler
Bahar için iyimser bir bakış açısı sergileyen tasarımcılar çok sayıda kumaş ve dokuda cesur ve parlak renklere yer verdiler. Burada en çok göze çarpan renkler, karpuz pembesi, fuşya ve her yerde karşımıza çıkan parlak pembeler oldu. Önümüzdeki yıl pembeleri her yerde göreceğiz şimdiden şık bir Barbie bebek olmaya hazır olun.

İyi Hissettiren Desenler
Gökkuşağı renkleri resmi olmasa da 2020’nin umut ve iyimserlik sembolü oldu bu yüzden bu renkleri 2021 trendlerinde de sıkça göreceğiz. Batik boyama, çizgili mod yükselten parçalar bu yaz en sık gördüğümüz desenler olacak.

Basic Parçalara Küçük Değişiklikler
Bu yıl giyilebilir klasik parçalara ve çok yönlü temellere odaklanıldı. SS21 koleksiyonları bir kapsül gardırop örneğine dönüştü. Düğmeler, trençkotlar ve ceketler de dahil olmak üzere çoğu koleksiyonun merkezinde gardırop temelleri vardı, ancak biraz farklı hissettirmek ve klasiklerin sıkıcı olması gerekmediğini kanıtlamak için hafif değişikliklere yer verildi.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama