June 22, 2024

2021 Oscar Töreninden En Dikkat Çekici Makyajlar

Kimimizin her sene heyecanla beklediği, kırmızı halı seçimleri ile haftalarca konuşulan bir Oscar Ödül Töreni akşamını daha geride bıraktık. Covid-19 önlemleri gereğince eskisi kadar şatafatlı ve kalabalık olmasa da bu sene Oscar Ödülleri törenle sahiplerini buldu. Peki bu ihtişamlı akşamdan çıkarabileceğimiz güzellik kopyaları neler gelin birlikte yorumlayalım.

Amanda Seyfried

Bu sene yer aldığı dönem filminin etkisinden olsa gerek Amada’nın alttan topuz yaptığı saç modeli tam bir klasik Hollywood ışıltısı taşıyordu. Şarap rengi ruj seçimini daha az dikkat çeken bir göz makyajı ile tamamlayan güzel elbisesinden de rol çalmamış gibi görünüyor.

Zendaya

Zendaya uzun dağınık saçları ve muhteşem elbisesi ile o akşam tanrıça gibi görünüyordu. Elbisesinin dikkat çekici tonunu ve modelini dengelemek için salaş bir saç modeli seçen güzelin, makyajı ışıltılı fakat nude tonlardan oluşuyor, siz de kıyafetiniz ile dikkat çekmek istediğiniz akşamlarda makyajınızı daha sade tutabilirsiniz.

Margot Robbie

Margot ister elbise seçimi ister saçı ile olsun bizi her tören şaşırtmayı başarıyor. Karantina cesareti ile kesilmiş gibi duran kahkülleri ona çok yakışmış. Genellikle kırmızı ruj ile dikkat çeken makyajlar yapan Robbie’nin bu kez seçimi doğal bir ışıltıdan yana.

Carey Mulligan

Sizi bilmiyoruz fakat biz bu muhteşem elbiseye bakarken ne makyaj dikkatimizi çekti ne de saç modeli! Carey Mulligan’ın Valentino 2 parça elbisesi geceye damgasını vurdu. Arkadan topladığı şık ve sade topuzu ve yokmuş gibi makyajı elbisenin en dengeli eşlikçileri oldular.

Vanessa Kirby

Kırmızı rujun en havalı tonu hangisi deseniz size Vanessa Kirby’nin bu Oscar görünümünü gösterirdik. Kontür makyajı ve kırmızı rujuyla ilk bakışta dikkatinizi çekecek bir görünüme sahip olan Vanessa, saç ve göz makyajını bu doğrultuda sade tutmuş, iyi de yapmış .

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama