May 22, 2024

2021 Yazı Gelinlik Trendleri

Gelin adayları istek listenizi hazırlayın! Gelin Modası Haftası sonunda geldi ve gelinlik trendlerinde ilham sıkıntısı yok. Köpüklü fırfırlardan romantik kollara ve eğlenceli parti elbiselerine kadar bu yılın en trend gelinliklerini sizler için derledik. Yani, gelecek yıl bir düğün planlıyorsanız veya sadece hayal kurma aşamasındaysanız, bilmeniz gereken gelinlik trendleri bunlar. Şu anda neyin moda olduğunu ve nasıl taşıyabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Kısa Gelinlikler

Bu görünüm etek boyu kısa ama etkisi büyük. İster aşırıya kaçıyor, ister sıradan bir tören planlıyor ya da muhteşem bir çift ayakkabıyı sergilemek için iyi bir bahane arıyor olun, bu 2021 gelinlik trendi tam size göre. Kalbinizi töreniniz için uzun bir elbiseye mi kaptırdınız? Kısa bir elbise, resepsiyonunuz, prova yemeğiniz kına gecesi gibi düğünle ilgili diğer tüm etkinlikleriniz için de mükemmeldir.

Fırfırlar

Daha büyük düğünlerin dönüşü, onu maksimalist bir elbiseyle şımartmak için mükemmel bir zaman yapar ( minimalistin tam tersi). Ve bu fırfırlı, özür dilemeyen ekstra ayrıntıdan daha maksimalist olamaz. Fırfırlı etek, denizkızı siluetine boyut katarken, köpüklü, basamaklı fırfırlardan oluşan tam etek havalı ve modaya uygun parçalardır.

Renkli Çiçek Ayrıntıları

Çiçek motifleri ve gelinlikler klasik bir eşleştirme olsa da, 3 boyutlu rozetler ve nakışlar gibi renkli detaylar bu yerleşik trende muhteşem bir tazelik katıyor. Ve eğer tam renkli bir elbise bir moda riski gibi geliyorsa, pastel çiçek dokunuşları düğün günü görünümünüze biraz çeşitlilik katmanın daha incelikli bir yoludur.

Tüyler

Tüyler, üst düzey moda tasarımcılarının bu sezon bayıldığı başka bir ürün. Bu gelinlik trendini nasıl yorumladığınızın bir önemi yok bu muhteşem detay ihtişamı getiriyor.

Omuzlar Fora

İçinizdeki romantizmi ifade etmek için bir anınız varsa, o zaman düğün gününüzdür ve omuzları açık kollar tamamen romantizmle ilgilidir. Çok yönlü yaka, dekolteyi düzleştirir ve bedene oturan bir balık etekli elbiseden büyük bir balo elbisesine kadar her silüet için uyarlanabilir. Ayrıca herhangi bir kumaşla da çalışabilir, yani bu tasarımı düğün tarzınız ne olursa olsun giyebilirsiniz.

Kare Yaka

Bu daha geometrik boyun çizgisi, köprücük kemiklerini ve omuzları düzleştirir ve gerçek bir geri dönen trenddir. Rönesans ve ardından Regency dönemlerinde popüler olan kare yakalar, o zamandan beri büyük bir geri dönüş yaptı. Bu 2021 gelinlik trendi aynı zamanda hemen hemen her düğün stili için uygundur: Ağır saten ile klasik, çiçekli dantel ile romantik veya krep ile boho tercih edin.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama