June 16, 2024

2021 Yazı Saç Trendleri

Siz de biz gibi nasıl olsa karantinadayız diyip kuaför salonlarının yolunu unutanlardan mısınız? Üzülmeyin yalnız değilsiniz yine de yaz yaklaştıkça insan kendine bir çeki düzen vermek istiyor. Başlangıç olarak yeni bir görünüme ne dersiniz? Görünüşe göre, bu ilkbahar/yaz, neredeyse tüm saç ilham kaynağımız için geçmişe bakacağız. Klasik 70’lerin kesiminden 90’lardan ilham alan renk yaklaşımına kadar, bu yıl doğal dokularımızla birlikte retro saç stilleri ve aksesuarlara yönelik daha rahat bir tavrı benimseyeceğiz.

Büyük Boy Kahküller

Kahkül sevenler yaşadı, karantinada kendi kahkülünün kısaltamayanlar yeni bir trend başlattı, artık upuzun kahküller moda, tıpkı 60’larda olduğu gibi! Anında sizi Fransız havasına sokacak kahkülleriniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken tek nokta alnınızı temiz tutmak ve akneye sebebiyet vermesinden kaçınmak.

Kabarık Bırak

Özellikle tekrar kuaföre ne zaman gideceği belli olmayan kıvırcık saçlılar için harika bir model olan kabarık kıvırcık saçlar adeta bir Charlie’nin Melekleri havası estiriyor. Katlı ve kabarık bir kesimle bütün yazı geçirebilir, ekstra bir uğraş vermek zorunda kalmazsınız.

Bakır Geri Döndü

Pandemi sürecini göz önüne aldığınızda keskin bir renk geçişi yapmak cesur bir hareket gibi görünse de eminiz ihtiyaç duyduğunuz yeni görünümü fazlasıyla size sunacaktır. Queens Gambit ve Undone gibi son zamanların en popüler dizilerinin başrollerinde gördüğümüz bakır tonlar 2021 yazına damgasını vuracak.

Basic Saç Aksesuarları

Pandemi bizi her ne kadar ekstrem saç ve makyaj seçimlerinden uzaklaştırsa da bize şunu öğretti; en rahat hissettiğimiz halimizin ne olduğu. Bu saçlarımız için de geçerli. Toplantı öncesi lastik tokayla düzgün bir at kuyruğu ya da saçlarınızı yıkamak zorunda olmadan olduğu gibi bırakıp kendisini toplarlamasına imkan verdi iseniz 2021 de tıpkı böyle çabasız geçecek.

Önü Renkli Saçlar

TikTok güzellik trendlerinin 2021’de herhangi bir yere gideceğini düşünüyorsanız, o zaman çok yanılıyorsunuz. 90’ların saçlarının 2020’de büyük bir trend olarak ortaya çıktığını gördük, ancak TikTok gibi uygulamalar ve Bella Hadid gibi ünlüler sayesinde bu stilde daha da fazla artış göreceğiz!

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama