July 13, 2024

2021 Yılı Astrologlara Göre Nasıl Geçecek?

Takvimin değişmesinin COVID-19’u iyileştirmesini veya ekonomiyi düzeltmesini beklemek garip olurdu, bu yüzden yeni yılda sıkı çalışmaya hazır olmak önemli. Evet, bu biraz zaman alacak, ancak 2020 bize öğrettiği en önemli şey kendimize etrafımızdakilere iyi bakmak. 2021’de uygulamaya koyacağımız dersler ve umulacak çok şey var. Uranüs ve Satürn arasındaki nadir bir bağlantı, karşıt bakış açılarına sahip insanları bir şeyler konuşmak için bir araya getirecek. Şanslı Jüpiter, yılın büyük bir bölümünde ilerici Kova burcunda kamp kurarak değişim fırsatlarına işaret ediyor. Ve her zaman olduğu gibi, tutulmalar ve Merkür retrogradları aşk hayatınızı ilginç tutmayı vaat ediyor. 2021’de yıldızlarda neler olduğunu görmek için okumaya devam edin.

1. Büyük Kavuşum: Kova’daki Jüpiter ve Satürn
Kavuşum, iki gezegenin gökyüzünde aynı noktada bir araya geldiğini söylemenin süslü bir yoludur. 2021’in ilk kavuşumunda Jüpiter ve Satürn var. Astrologlar bunu büyük kavuşum olarak adlandırıyor çünkü bu oldukça önemli bir şey (Kova burcunda bu özellik en son 1400’lerin başındaydı). Biz fırsatlar, yenilikçilik ve bağlantı döngüsüne girerken, çok sevilen Kova Çağı başlıyor.

Yüzyıllardır Kova Çağı ile ilgili söylentiler var. Yeni bir insanlık çağının bir araya geldiği iddia ediliyor. Astrolojik bir bakış açısına göre, 2021, birçok Kova temalı geçişin başlangıcı. Büyük kavuşumdan başlayarak, Satürn bu burçta yaklaşık üç yıl ve Jüpiter bir yıl kalacak. Daha sonra 2023’te Plüton, 20 yıl kalacağı Kova burcuna girecek. Kanıtlanmış bir şey olmasa da, Kova burcunda hareket eden çok sayıda gezegen olduğu düşünüldüğünde, bu yeni çağın nihayet başladığını hayal edebiliyoruz.

Bir sınava tekrar girmeden önce gözden geçirmek gibi, öğrenmek ve ilerlemek için bu geçişlerin en son ne zaman gerçekleştiğine bakabiliriz. Düşünmek için zaman harcadığımızda, tarihi tekrarlamak yerine yeni sonuçlar yaratırız. Satürn ve Jüpiter’in Kova burcunda bir araya geldiği en son 1400’lerin başında, Rönesans başladı. Tarihin bu döneminde tutumlar değişti ve insan olmanın anlamı yeni bir anlam kazandı. Sanat ortaya çıktı ve insan deneyimi değerli hale geldi. Bu dönem karanlık çağların sonunu gördü. İnsanlığı vebalar ve sosyal sınıf eşitsizlikleri döneminden uzaklaştırdı.

Kova enerjisi bütüne önem verir ve odak noktası daha büyük iyiliktir. Sadece ayrıcalıklı bir azınlığın değil, tüm insanlara masada bir sandalye veren takım oyuncusudur.

2. Yaklaşan Tutulmalar
Tutulmalar, değişim ve uyum zamanları getirir. Güneş, ay ve Dünya sıraya girdiğinde meydana gelirler ve birçok yönden gezegenimiz için dersler verirler. Mayıs 2020’den Ocak 2022’ye kadar İkizler ve Yay burcunda tutulmalar yaşayacağız, bu da bu burçların temalarının ön plana çıktığı anlamına geliyor.

Yay, genişleme, potansiyel ve mümkün olanla ilgilidir, onlara inanırsak mümkündür, bu nedenle bu enerji inançlarımızla bağlantılıdır. Yay, bardağın yarısını dolu görmemizi istiyor – hayal gücümüzü hayal etmemizi ve kullanmamızı istiyor.

İkizler enerjisi merak, mizah ve eğlenmekle ilgilidir, ancak dersin bu olması kolay olacağı anlamına gelmez. Görevi almaya istekliysek, ödevimiz inançlarımızı değiştirmek, kalbimizi açmak, birbirimizden öğrenmek ve eğlenmektir! 14 Aralık 2020’deki bir tutulma bize bunu öğretiyor, büyük bir zaman. 26 Mayıs ve 10 Haziran 2021’de de bu temaları çağrıştıran tutulmalar olacak.

3. Venüs ve Mars Birleşen Güçler
2020’de hem Venüs hem de Mars geriledi. Her şeyin yolunda gitmesi yerine, derinlere gömme ve adımlarımızı takip etme yılıydı. İlişkiler gezegeni (Venüs) ve eylem gezegeni (Mars) 2021’de gerilemeyecek, bu da daha yumuşak bir yelken açacağı anlamına geliyor.

Venüs ve Mars sadece ilerlemekle kalmayacak, aynı zamanda Aslan’da da bir araya gelecekler. Birleşme Haziran 2021’in sonundan Temmuz 2021’e kadar gerçekleşiyor. Bu bağlantı, iç ve dış dünyalarımızda ortaya çıkan dişil ve eril enerjinin yeniden birleşmesi gibidir. Uyumlu ilişkiler, yaratıcılık ve oyun zamanı!

2021 İçin Umut Var
2021 astrolojisi bir ton potansiyel getiriyor. Kova geçişleri, insanlığa sahneyi paylaşmanın ve daha büyük iyiliğe hizmet etmenin önemini öğretiyor. Ayrıcalıklı VIP geçiş ile sadece birkaç kişi değil, bu masada herkes için bir koltuk var. Tutulmalar ufkumuzu genişletiyor ve bize çözümlerin öğrenmekten geldiğini hatırlatıyor. Son olarak, bu yaz, Venüs ve Mars bir araya gelerek, bizi tutkularımıza sahip çıkmaya ve yeni bir bölüm yaratmaya teşvik eden bir miktar açık yürekli enerji veriyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama