July 24, 2024

2022 Ayakkabı Trendlerini Bir De Böyle Deneyin

Moda ayında sergilenen giyim tasarımcıları kadar, onlarla birlikte gelen sayısız ayakkabı tasarımları da heyecan verici. Arada sırada modaya dahil olan kişilerin dikkatini çeken ve çılgın bir ateş gibi tutuşan bir veya iki stil vardır. Tasarımcıların neredeyse yalnızca ev giyimi kalabalığına hitap ettiği iki sezonun ardından, 2022 baharının en iyi ayakkabı trendleri dış dünyaya büyük bir dönüş için hazırlanıyor.

Tıknaz sandaletler ve tüylü terlikler Hermès, Fendi ve Loewe sayesinde hiçbir yere gitmeyecek olsa da, süslemelerle süslenmiş partiye hazır topuklu ayakkabılar tekrar karışıma geri döndü. Takunyalar ve platformlar da yok olmuyor.

İşte 2022 ayakkabı trendleri:

Tıknaz Sandalet

Hermès ve Gabriela Hearst gibi markalar henüz rahatlığa öncelik vermeyi bitirmedi. Bu baharda tıknaz sandaletler her yerde olacak.

 

Platformlar

70’lerin tarzı geri döndü ve Acne, Saint Laurent ve Coperni (burada görülüyor) gibi markalar onun yeniden canlanmasına ortak imza attı.

Takunya

Chloe, Victor Glemaud, Ganni ve Simon Miller gibi markaların geçen yılın sonunda başlattığı 2022’nin “eski her şey yeniden yeni” versiyonu takunya biçiminde geliyor.

 

İlginç Topuklu Ayakkabılar

Loewe, topuk olarak oje şişesi olan bir sandalet gösterdi; Olivier Rousteing’in Balmain için yaptığı kavisli zincir bağlaması kesinlikle seksiydi; Tom Ford’un ustalıkla süslenmiş topukları, partiye hazır bir görünümü tamamlamak için yapıldı.

 

Hibrit Stiller

Tam her şeyi gördüğünüzü düşündüğünüz sırada Versace, podyuma bir mokasen platformlu hibrit ayakkabı gönderdi. Dior’un Mary Jane spor ayakkabı melezi de en az onun kadar iddialıydı.

 

Dolgu Topuk

Sevin ya da sevmeyin, dolgu topuklar geri döndü ve bu sefer çok daha heykelsiler. Fendi, Acne ve Versace gibi etiketlerin hepsi kendi yinelemelerini başlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama