April 25, 2024

2022 Çanta Trendleri

Söz konusu çantalar olduğunda her kadın iyi bir yatırımın peşindedir. Yıllardır taktığınız her kıyafete uyan en az bir çantanız olduğuna emin gibiyiz. Yine de artık 2022 yılındayız ve bu 2 senenin sonunda artık kendinizi ödüllendirmenin zamanı geldi. Şu anda mevcut olan en iyi stillere ve onların nasıl giyileceğini görmek için rehberimizi kaydırmaya devam edin. Önümüzdeki ay kredi kartı faturası geldiğinde bizi suçlamayın.

  1. Bulmaca

Puzzle çantası hızla Chanel klasiğine dönüşüyor zamansız bir klasik. 2015’teki başlangıcından bu yana sokak stili setinin sıkı bir favorisi oldu. İkonik şekil her sezon güncelleniyor ve bu yıl yeni hobo omuz stilini bir dizi farklı renkte gösteriyor.

 

  1. Küp

Loewe geçen yıl anagramla süslenmiş çanta koleksiyonunu çıkardı ve buna Cubi de dahildi. El ya da omuz çantası, bu yıl ihtiyacımız olan tüm logo çılgınlığı hislerini getiriyor. Ve üzerinde kelimenin tam anlamıyla ikonik marka logosu olanları tercih edebilirsiniz.

 

  1. Logo

İlkbahar için çanta ihtiyacınızın nereden geldiği konusunda hassas olmanıza gerek yok. Loewe ve Fendi’de defalarca tekrarlanan monogramlar ve Chanel’de kalın harflerle, yoğun logolu kol şekeri podyumda egemen oldu. Söylendiği gibi, “Eğer varsa, gösteriş yapın.”

 

  1. Ten Rengi

Normalde bir bronzluk çantası gibi klasik bir şeyi “trend” olarak görmezdik, ancak podyumda çok yaygın olduğu için listemize girmeli. Chloé, üst düzey çekicilik için diğer nötr tonlara karşı ayarladığı tonu savundu.

 

  1. Buruş Kırış

Pileli veya kabarık olsun, bu çantalar 2021’in başından beri stil gündeminin zirvesinde yer aldı ve 2022’de de devam ediyor. Bu eğilim ilk olarak 1980’lerde görüldü.  Bottega Veneta, Balmain’in de katılmasıyla birlikte, ilkbahar/yaz 2022 için ruche çantalarını sergilemeye devam ediyor.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama