June 18, 2024

2022 Güneş Gözlüğü Trendleri

Sıcak yaz günlerinin şüphesiz en vazgeçilmez tamamlayıcısı güneş gözlükleri. Kıyafetlerde olduğu gibi aksesuarlarda da trendler hızlıca değişiyor. Bu yaz en çok hangi güneş gözlüğü modellerine yatırım yapmalıyız gelin birlikte karar verelim.

Sportif Modeller

Sportif güneş gözlükleri sahneye çıktı ve muhtemelen geçen yıl gördüğümüz en göze çarpan mikro trendlerden biri. En sevdiğimiz tasarımcıların tümü, bizi en sevdiğimiz beyzbol oyuncuları, yarış arabası sürücüleri… ve ara sıra orta yaşlı spor hayranları gibi göstermenin farklı yollarını buldular ve bu konuda kızgın değiliz.

Çerçevesiz Modeller

2000’ler modasının geri döndüğüne dair notu zaten almışsınızdır, ama daha uzun süre aramızda kalacağını bildiriyoruz. Bir daha asla geri dönmeyeceğimize yemin ettiğimiz trendlerin bile modanın ön saflarına dönmesini izlemek çok eğlenceliydi. İçinde yaşayacağımız 2000’lerin trendleri listesinde bir sonraki adım, çocukken izlediğimiz her müzik videosuna hükmeden çerçevesiz güneş gözlükleri.

Renkli Camlar

Son zamanlardaki en heyecan verici gözlük trendi bu çünkü aksesuarları gardırobumuzun farklı bölümleriyle eşleştirmeyi seviyoruz. Renklerle oynamak sizin işinizse, bu trendi görür görmez hemen renkli güneş gözlüğü arayışlarına başlayabilirsiniz. İşte sizin de yapmanız gerektiğine dair işaretiniz.

Eliptik İllüzyon

Trendlerden uzak duruyorsanız, bu tam size göre bir güneş gözlüğü. Oval güneş gözlükleri kesinlikle şu anda anlarını yaşıyor, ancak onları harcamaktan daha güvenlisiniz. Hiçbir yere gitmiyorlar ve gerçekten de kapsül gardırobunuz için tasarlandılar.

Geleneksel Kedi Gözüne 2022 Güncellemesi

Burada sizi yeni kedi gözü ile tanıştırıyoruz. O basit olmaktan başka bir şey değil ve sizi çok sofistike gösterecek. Geleneksel kedi gözü güneş gözlükleri çok uzun zaman önce büyük bir an yaşadı, ancak o zamandan beri geliştiler. Geleneksel silueti dramatik, sivri köşelere ve daha geniş çekimlere dikkat edin ve doğru yerdesiniz.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama