May 22, 2024

2022 Kışı İçin Kapsül Gardırop Önerileri

Havaların bir soğuk bir sıcak olması moda tercihlerimizde de bizi kararsız bırakmaya başladı. Biz yine de önümüzde soğuk günler olacağını varsayarak hazırlıklarımıza başlayalım! 2022 yılı kış ayları özelinde hem trend hem de uzun zaman kullanabileceğiniz parçalara ihtiyaç duyuyorsanız size bir takım önerilerle geldik! İşte kış gardıroplarının olmazsa olmazları;

 

  1. Uzun Şişme Mont

Stil Notları: Bize kalırsa, Michelin Adamı gibi görünme riski, kışın sıcaklığın peşinde koşmaya değer. Ancak modanın onay mührü ile artık yeni trendlerden uzun şişme montları gururla giyebilirsiniz.

 

  1. Tulum

Stil Notları: Hepsi bir arada tulum sıcağı içeride tutmakta son derece etkilidir, ancak daha da önemlisi soğuğu dışarıda tutmakta harikadır. Bizden size bir stil tavsiyesi, tulumunuzu balıkçı yaka kazakla kombinleyin.

 

  1. Deri Pantolon

Stil Notları: Hepimiz, Ross’un deri pantolonunun içinde çok ısındığı, bu yüzden onları çıkardığı, ancak geri çekilmeyeceklerini anladığı Friends bölümünü hatırlıyoruz. Eğlencenin arasında bir gerçeklik unsuru var: Deri sizi sıcak tutar. Yeni bir deri pantolona yatırım yapmanızı öneririz.

 

  1. Süveter

Stil Notları: Hepimizin altına kalın kazak giyemediğimiz ince kabanları vardır. Çözüm? Süveter. Ve bu yıl, sahip olunacak çok sayıda inanılmaz şık süveter modeli var.

 

  1. Kazak Elbiseler

Stil Notları: Kazaklar soğuk havada giyilebilecek en iyi şey peki kazak elbiseler? Daha önceleri daha az yaygındı, ancak bu sezon her yerdeler. Maksimum sıcaklık için bir midi stili seçin.

 

  1. Kalın Kareli Gömlek

Stil Notları: Kalın kareli gömlekler sezonun en önemli trendlerinden biri ve aynı zamanda inanılmaz derecede sıcak tutuyorlar. Evde rahat bir görünüm için basit bir tişört ve örgü jogger’ların üzerine giyebilirsiniz.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama