June 16, 2024

2022 Sonbahar Kış Sezonundan Kaçırılmayacak Parçalar

Önümüzdeki sezona bakmanın resmi olarak zamanı geldi ve önümüzdeki beş ay boyunca ne giyeceğimize gelince, önümüzdeki soğuk aylar için göz önünde bulundurulması gereken güven verici sayıda giyilebilir trend ve gardırobun vazgeçilmezi olacak parça var.

Yaz sonunda her zaman bir hüzün havası olmuştur ve şortlarınızı ve sandaletlerinizi bir yıl rafa kaldırmak, günlerin daha da karanlık ve kasvetli olmak üzere olduğunun bir hatırlatıcısı olabilir, ancak buna cevabınızı tüm bunlar hakkında iyimser düşünün ve giyeceklerinizi önceden planlayın. Bu, takvimdeki en rahat dönemdir ve renk ve doku ile olumlu bir şekilde doludur. Başka ne zaman parlak kırmızı suni kürk giyebilirsin? Ya da tepeden tırnağa parlak deri parçalar? Aynı zamanda yılbaşı için geri sayımı ve önümüzdeki ışıltılı parti sezonunu gösterir.

Şimdi ve gelecek yıllar için gardırobunuzda yer almayı hak eden 10 büyük sonbahar trendini görmek için kaydırmaya devam edin.

DERİ TRENÇKOT

Klasik ceket her zaman daha kullanışlı ama bu parlak, deri trençkotların güncellenmiş hali. Su geçirmez, rüzgar geçirmez, tüm hava koşullarına dayanıklı bu sağlam ceket, hava koşullarına karşı korumanızdır ve bunu yaparken özellikle parlak görünür.

 

RENKLİ ÖRMELER

Mevsimsel hüzünlerle savaşmanın tek bir yolu var, o da mutlu giyinmek. Yaz bitmiş olabilir, ancak yumuşak, kabarık kumaşlarda cesur, parlak renklerde neşeli örgüler ile gün ışığı havasını hala getirememeniz için hiçbir neden yok.

 

MAKSİ ETEK

Mikro mini etek baharı devralmış olabilir, ancak daha soğuk havalar biraz daha önemli bir şey gerektirir. Maksi etek geri döndü ve bu sefer uçuşan, yazlık bir etek değil. Bedene oturan veya genişleyen ve en iyi şekilde yapılandırılmış terzilik veya gevşek bir örgü ile eşleştirilir.

 

BRETON ÇİZGİLİ

Geçen ayki Breton çizgi deseninin patlamasını kaçırmak neredeyse imkansız. Mayolar dolaba kaldırılır kaldırılmaz, moda seti çizgili kazaklarına ulaştı ve Breton örgü + skinny jean pantolonlar + babetlerı, geçiş üniforması haline geldi. Neyse ki bizim için bu, her yıl geri gelen klasik bir örgüdür, bu yüzden şimdi satın aldığınız kazak önümüzdeki birçok sezon boyunca devam edecek.

 

DİZ BOYU ÇİZME

Podyumlardan sokak stili sete kadar, diz boyu çizme, bu kışın imza ayakkabısı. Bir zamanlar kot pantolonlarla kullanılabilecek siyah, süet bir bot bulmak için acele etsek de, diz boyu bot her şeyle gider. Mini etekler, midi elbiseler, hatta kot pantolon giyebilirsiniz. Bu sezon çizme söz konusu olduğunda, ne kadar uzun olursa o kadar iyi.

 

FİTİLLİ KADİFE

Fitilli kadife haksız yere kötü bir itibar kazandı. Tabii ki, pratik ve sağlamdır ve neredeyse hiçbir zaman kendi başına dikkat çekici olarak kabul edilmez, ancak sonbaharın rahat estetiğine kendini iyi veren inkar edilemez derecede havalı bir eski cazibeye sahiptir. Bu sezon eteklere, pantolonlara ve hatta elbiselere doku katan fitilli kadife, artık coğrafya öğretmenlerine mahsus değil.

 

LEOPAR DESENİ

Bu sonbahar tamamen vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkmakla ilgili ve biz zebra ile flört ederken, gelecek yıl da şimdi olduğu kadar güçlü görünecek bir baskı arıyorsanız, leopar deseni uzun ömür için tek seçenek. Studio 54’teki Diane von Furstenberg’den Saint Laurent podyumuna kadar, benekli baskı, cesur şifoniyerlerin tercihi olduğunu kanıtladı ve bu sezon slip elbiselerden ayakkabılara kadar her şeyi kapsıyor.

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama