June 25, 2024

2022 Stilinde Fransız Kadınlarından İlham Alın!

Sizi bilmiyoruz fakat söz konusu moda olduğunda bizim Fransızlara olan güvenimiz tam! Yemekten, kültürden, müzikten, cilt bakımından bu kadar anlayan Fransızların modadan anlamayacağını düşünmek sanıyoruz aptallık olurdu. Her zaman doğal ve çabasız görünerek şıklık dersi veren Fransız kadınlarının tarzını kendinize yakın buluyor, 2022 yılında farklı stillere de şans vermek istiyorsanız gelin Fransız kadınlarından ilham alacağımız trendleri birlikte inceleyelim.

Suni Deri

Bize mi öyle geliyor yoksa suni deri pantolonlar jean pantolonları şıklık yarışında sollamaya mı başladı? Instagram, TikTok ve bütün ünlülerin üzerinde gördüğümüz sahte deri pantolonlar sokakları ele geçirmiş durumda. Nasıl giyip nasıl kombinlerseniz kombinleyin şıklık garantili sahte deriyi pantolon olarak tercih etmiyorsanız bile stilinize katmanızı tavsiye ederiz.

 

Sevimli Hırkalar

Güzel nakışlara, tatlı fırfır detaylara ve sevimli suni kürk yakalara yatırım yapmak ve eğlenmek varken neden sıkıcı hırkalar giyesiniz? Çiçek desenli tatlı hırkalar bu sene çok moda. Kış aylarında kat kat giyinirken tercih etmenin yanında bahar aylarında tek başına da kullanabilirsiniz.

 

Pileli Midi Etekler

Pile trendi birkaç sezondur sıkça karşımıza çıkıyor ama mini versiyonu ile! Midi boy parçaları kombinlemek zor gibi görünse de çorap ve sneaker’lar ile sportif bir hava katmaya ne dersiniz?

 

Çizgili Üstler

Evet Fransız kadınları gerçekten de çizgili üstleri stillerine çokça taşıyorlar. Sezonun öne çıkan trendi deri ile çizgili üst jean görünümünü bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Düz Taban Çizmeler

Dondurucu soğuk bir yerde değilseniz, pek çok IG kızının yaptığı gibi, diz boyu çizmeleri çıplak bacakla giymeyi deneyin. Bu bir seçenek değilse, yukarıdaki kıyafeti kopyalayın ve skinny jean ve 0klasik bir kaban tercih edin.

Renkli Eşarplar

Baskılı bir ipek eşarp, güneşin altındaki herhangi bir kıyafete renk katabilir. Üstü açık bir araba gidiyormuşsunuz hissi uyandırmak için siz de bu şekilde bağlamayı deneyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama