April 25, 2024

2022 Yazı Mayo/Bikini Trendleri

Seyahat kısıtlamalarının azaltılması ve bavullarımızın heyecanı yansıtması için bir mayo sezonu varsa, bu yıl 2022’nin mayo trendleri keşfedilmeye hazır.

Ancak hangi stillerin vücut şeklinize gerçekten uyacağını nasıl bilebilirsiniz? Bu, kendi bedeninize neyin uygun olduğunu görmek için farklı stiller denemekle biraz pratik gerektirir. Bir mayo acemisi iseniz, bazen en iyi yol, evde denemek ve nelerin işe yaradığını ve kendinizi en rahat hissettiğiniz şeyleri görmek için çeşitli stiller sipariş etmektir. Gelin hep birlikte 2022’nin en dikkat çeken mayo trendlerini keşfedelim.

Dekolteli Mayolar

Yetmişlerden ilham alan, çiçek kesim detaylı, boyundan askılı mayolar anı yaşıyor ve plaj görünümünüze anında ışıltı katacak. Fransız tasarımcı Jacquemeus, 90’ların minimalizminin dönüşüne öncülük ediyor. Bu yazın en çok aranan mayolarından biri 90’lar modelleri olacak.

Korse Detayları

Magda Butrym’in ilk mayo koleksiyonu, jumbo korse detayları ile kısa sürede influencer’ların favorisi haline geldi.

Magda, fiyat aralığınızın biraz dışındaysa, fast fashion markaların, sunduğu yüksek belli bikiniler ve şık tek omuzlu mayolarla bu trende akıllıca uyum sağlıyor. Düz renkler bu trend için en iyi sonucu verir. Beyaz, siyah, pembe veya kırmızı gibi tonları arayın.

Bikiniyi Etrafında Sarın

İpli ve bağlamalı bikiniler süper seksi ve yüksek kesim olmak zorunda değil. Yetmişlerin detayları bu sezon mayo kategorisinde bulunabilir. Yine, her bir modelin ne kadar çok yönlü olabileceğini gösteriyor. Bazen mayoların eğlenceli, renkli ve gösterişli olması gerekir!

90’lar Özeti

Bu yüksek kesimli bikini altları hem bacaklarınızı uzatacak hem de daha geniş kalçalarımızı dengeleyerek dikkatleri belinize çekecek. Basit tasarımı dengelemek için simli bir kumaş seçin. Detay ne kadar süslenirse o kadar iyidir. Yüksek kesimli v bikini, doksanların en ikonik mayo referanslarından bazılarına bir selam ve aynı zamanda şimdiye kadar denediğiniz en güzel bikinilerden biri olacak.

Mendil Bikini Üstü

Mendil bikini üstleri ve bluzlar geri döndü. Seksi minimalist mayoların vazgeçilmezi olan bu model, metalik kumaşlar ve apreler yakın zamanda kaybolma belirtisi göstermiyor. Bu boyundan bağlamalı stil, tatilde de yüksek belli bir pantolonla harika görünecek.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama