April 21, 2024

2022 Yılında Jean Pantolonlarımızı Nasıl Giyeceğiz?

Panik yapmayın! Burada oturup size çok sevdiğiniz düz paça kot pantolonlarınızı atmanızı ya da skinny jean pantolonların bittiğini söylemek üzere değiliz. Çünkü her şeyden önce denim, hangi formda olursa olsun bir klasiktir. Bazı modeller modanın en çok arananlar listesinde bir aşağı bir yukarı kayar ama sonra siz farkına bile varmadan tekrar ortaya çıkarlar. İşte bu yüzden, sizin ve vücudunuz için işe yarayan modellere ve markalara yatırım yapmak ve şu anda “içinde” ne olursa olsun, sevdiğiniz stilleri her zaman elinizde tutmakta fayda var.

Bu elbette denim trendlerinin olmadığı anlamına gelmiyor. İster klasik bir jean şekline yapılan ince güncellemeler, ister eski bir kesimin geri dönüşü veya tamamen yeni bir kesimin tanıtımı olsun, her yıl beraberinde bir tür yenilik getiriyor. İşte bu sene en çok giyeceğimiz denimler:

Bol & Yırtık Diz

Bol kot pantolonlar bir süredir günlük hayatımıza geri dönüyor. Bu yıl, daha da fazla 90’lar hissi için daha da bol versiyonlar görmeyi bekliyoruz.

 

Yapılandırılmış Geniş Bacak

Sert kot ve yırtık veya yıpranmış kenarlara sahip olmayan bu geniş bacaklı kot pantolon, Gen Z’nin favori bol kot pantolonunun daha şık bir güncellemesi.

 

Baskılı

Bazı markalar baskılı ve desenli kotları sayesinde şimdiden bir mikro trendi başlatmış durumda. Her geçen gün daha fazla denim markasının ilginç stiller çıkarması ile birlikte, özellikle ilkbaharda giderek daha popüler hale geleceklerini tahmin ediyoruz.

 

Tam Uzunluk

Düzenli bir kısa jean kullanıcısıysanız, neden 2022 için daha uzun bir kot pantolon denemiyorsunuz? Basit bir kıyafeti anında daha şık göstermenin en basit yolu!

 

Düşük Bel

Beğensek de beğenmesek de düşük bel jean modası geri dönüyor. Kendi stilinize adapte etmeseniz bile etrafta düz kesim düşük bel pantolonları görmeye kendinizi şimdiden hazırlayın.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama