April 25, 2024

2022 Yılının Elbise Trendleri

Evrensel olarak baharı simgeleyen belirli şeyler vardır; parklarda açan çiçekler, bahar elbiselerinizi sipariş etmeye hazırlanmak ve akşamları daha hafif esen rüzgar gibi. Ancak  hiçbir şey muhteşem bir elbiseyle dışarı çıkmak kadar bahar havası hissetmez. Ve şu anda, hala kışın ortasındayken, yeni sezon teklifleri düşmeye başladıkça belirli elbise trendlerinin ortaya çıktığını fark ediyoruz.

Aşağıda, 2022’de ilkbahardan yaza kadar göreceğinizi düşündüğümüz 7 elbise trendini listeledik. Uzun kollu, kot ve örgü elbiseler önümüzdeki birkaç ay boyunca günlük yürüyüşler için mükemmel.

  • Uzun kollu elbiseler, havanın hala oldukça soğuk olduğu günlerde biraz daha sıcak olduklarından mükemmel bir seçenektir. Uzun boy, dalgalı kol veya kabarık kol veya biraz daha basit seçenekleri değerlendirin.

  • Dikkat çeken fırfır yakalar birkaç sezondur popüler ve bu Prenses Diana trendinin yeniden canlanması için büyük ölçüde Ganni’ye teşekkür etmek zorundayız. Mini, midi veya maksi olsun, yaka herhangi bir elbiseye katabileceğiniz en sevimli eklerden biri.

  • İlkbahar/Yaz 2022 için tasarımcılardan ve alıcılardan gelen en önemli mesaj, kıyafetlerimizin neşeli olmasını istediğimiz ve bu esas olarak çok sayıda parlak pembe ile kendini gösteriyor. Çoğu marka canlı pembe renkte güzel elbiseler piyasaya sürdü bize de giymek düşer.

  • Bazen gardırobunuzun temel parçaları kapsadığından emin olmak önemlidir ve hiçbir parça ilkbahar için siyah bir salaş elbiseden daha kullanışlı olmaz.

  • Düzgün giyinmekle rahat hissetmek arasında mükemmel bir orta yol bulmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak örgü elbiseler 2020’de popülerliğini hızla arttırdı. Ve onlara olan sevgimiz 2022’ye kadar devam ediyor. İster pantolon üzerine katlayabileceğiniz bir tunik modeli, ister sade sandaletlerle giyebileceğiniz daha fit bir silüet seçin.

  • Son birkaç yıldır, her şey midi elbiselerle ilgili oldu. Ancak, bu yılın daha sıcak ayları için Jacquemus, Jason Wu ve Fendi gibi tasarımcıların koleksiyonlarında çok sayıda retro mini de vardı.

  • Moda, herkesin en az bir küçük siyah elbiseye sahip olması gerektiğine karar veriyor, ancak küçük beyaz elbise için eşit derecede geçerli bir dava var. Keten veya pamuktan gevşek ve rahat bir şey ya da kabarık kollu ve dantel süslemeli daha resmi bir şey tercih edin, beyaz bir elbise uzun zamandır sıcak havaların vazgeçilmezi olmuştur.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama