April 25, 2024

2022 Yılının En Popüler Oje Renkleri

Yeni bir oje rengi denemenin ne kadar iyi hissettirdiği konusunda hepimiz hemfikiriz. Pandemi sürecinde manikür ve pedikür rutininizi aksattıysanız sahalara geri dönme zamanı geldi! Hazır yeni bir yıl başlamışken 2022 yılında en çok göreceğimiz en trend oje renklerini öğrenmek için sizleri yazının devamını okumaya davet ediyoruz.

Yumuşak Beyaz

Ünlü tırnak artisleri sadelik ve iç huzur duygusu veren temiz, yumuşak beyaz rengi ojelerin 2022’de büyük hit olacağını söylüyor. Güzel bir manikürle daha da güzel görünecektir.

 

Tuzlu Karamel

Klasik nude renklere güncelleme geldi. Siz de nude tonlardan vazgeçemiyorsanız bu sene bu karamel tonlarına bir şans verin.

 

Yumuşak Pembe

Pembe tonları ojelerde genellikle fazla tercih edilmez. Kırmızı ve bordonun hükmettiği oje renklerine yumuşak bir pembe tonunu da katmanın tam zamanı!

 

Seladon Yeşili

Yumuşak bir yeşil tonunu oje kutunuza katmaya ne dersiniz? Pastel tonlarındaki bu güzel yeşil rengine her seferinde elinizin gideceğine eminiz.

 

Mavi Aşkı

Genel olarak, 2022’de yeşil, mavi, turuncu veya leylak gibi sıcak, parlak tonlar bu sene büyük çıkışta olacak. Elinizi korkak alıştırmayın.

 

Yeşil Zeytin

Zengin bir zeytin tonu, farklı ve yaratıcı bir gününüzdeyseniz ilk seçeneklerinizden biri olabilir. Bu yılın en parlak ve canlı kıyafet renkleri ile de uyumlu.

Kremsi Mor

Morun daha koyu tonlarındansa lila, leylak gibi tonlarını bu sene tırnaklarda fazlaca göreceğiz.

 

Güneş Tonları

Altın, bronz, kehribar ve kadife çiçeği bu yıl birçok tasarımcının koleksiyonunda bolca yer aldı ve  güneş tonları tırnaklarda da sıkça karşımıza çıkacak.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama