July 13, 2024

2022’de Popüler Olacak 8 Trend

Her sene yeni pek çok mikro trendle karşılaştığımız moda dünyasında hangisinin kalıcı hangisinin geçici olacağını anlamak artık çok da zor değil. Sürdürülebilir modanın bu kadar konuşulduğu günümüzde her zaman için yatırımlık parçalardan ilham alsak da arada küçük kaçamaklar yapmanın da bir sakıncası olmadığına inanıyoruz. 2 sene boyunca istediğimiz gibi giyinemediğimiz bir zaman diliminden sonra 2022’de biraz değişiklik arayanlar için 8 farklı trend önerisiyle geldik.

  1. Renkli Çizgiler

Bu sezon içinizdeki sanatçı ile bağ kurma zamanı. Çizgi desenleri her zaman popüler bir trend olsa da bu sezon daha cesur ve göz alıcı olmakta kararlılar. Baştan aşağı tek bir deseni denemeye ne dersiniz?

  1. Harf Deseni

Harfli bir şey görünce aklınıza hemen markanın büyük harflerle kendi ismini yazdığı parçalar gelmesin çünkü bu sezon harfler her yerde! Sezonun bir diğer öne çıkan trendi vücudu saran yarım balıkçı yaka body’lerin harfli olanlarına bir şans verebilirsiniz.

 

  1. Güncellenmiş Denim

Denim artık günlük hayatımızın olmazsa olmazlarından. Keskin gömleklerden zarif midi eteklere kadar, denim bu sezon yüksek bir güncelleme alıyor. İlk uğrak noktanız olmaması için hiçbir sebep yok.

 

  1. Çağdaş Yama

Sürdürülebilir, tasarım odaklı bir görünüm yaratmak için ileri dönüşümlü patchwork’e yöneliyor. Eski geleneksel patchwork modelleri sevsek de yeniliğe yer açmak da bu sezon akıllıca bir hareket olabilir.

 

  1. Korse Çılgınlığı

Sizi bilmiyoruz ama biz her Instagram’a girdiğimizde 3 instagrammer’dan birinin üzerinde modern korseler görüyoruz. Bu parça biraz fazla iddialı da olsa harika kesimli geniş paçalı bir pantolonla iddialı görünümü biraz yumuşatabilirsiniz.

 

  1. İnci Detaylar

“Pearlcore”, 2022 için önemli bir estetik olarak belirlendi ve biz tamamen hazırız. Her şey çağdaş dokunuşlarla ilgili. İnci işlemeli bereler ve heykelsi küpeler düşünün.

 

  1. Vinil Modası

Korkmayın, çünkü vinil giymek düşündüğünüzden çok daha kolay. Patentli motorcu ceketi ve kot pantolon ile ayak parmağınızı trende sokun

 

  1. Lime Limonu

Modanın yeşil olan her şeye olan takıntısı devam ediyor ve şu anda gittiğimiz her yerde limon yeşilinin belirli bir tonunu görmeye devam ediyoruz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama