June 18, 2024

2022’nin En Dikkat Çekici Etekleri

Yazın elbisenin mevsimi olduğunu düşünebilirsiniz, ancak Unfluencer’ların giderek daha fazla etekler lehine tercih yaptığını görüyoruz. Etekler, gördüğünüz gibi, şu anda biraz yenilendiler.

Bununla birlikte, pandemi sırasında eteklerin aynı çekiciliği göstermediği görülüyor. Stil söz konusu olduğunda biraz daha fazla düşünmeyi gerektirirler ve elbiselerle aynı kolay giyilebilirliğe sahip değildirler. Ancak şimdi, aradan çıkan kısıtlamalar ve giyinmenin zevkine yönelik yeni keşfedilen bir takdirle birlikte, moda uzmanları etek sevgisini yeniden keşfediyor ve biz de onlarla birlikteyiz. Ama bilenler hangi yazlık etek trendlerine yatırım yapıyor? Sorduğunuza sevindik.

Bağcıklı

Geçen yıl eteklerde bağcıklı detaylar ön plana çıkmaya başladı, ancak şimdi 2022’de sezonun en büyük trendlerinden.

Düğmeli Ön

Düğme detayları her zaman bir giysinin daha pahalı görünmesine yardımcı olur ve aşağıdaki etek serisi söz konusu olduğunda kesinlikle durum budur.

Kareli

Çiçekler her zaman güçlü bir yaz stili seçeneğidir (gelecek çiçeklerde daha fazlası), ancak biraz farklı bir şey denemek istiyorsanız kare deseni şık bir alternatif sunar. Klasik piyede puldan soluk ekoseye karenin her türü makul.

Piliseli

Pileli etekler her zaman stilin temel dayanağı olacaktır, ancak daha güncel bir alternatif arıyorsanız, bunun yerine şık bir mikro pileli midi’ye yatırım yapmayı düşünün.

Keten

Nefes alabilen ve sonsuza dek zarif, keten etekler 2022 yazı için büyük bir şekilde geri döndü. Maksimum giyilebilirlik için ekru bir ton tercih edin.

Canlı Çiçekler

Çiçek baskıları sıcak aylarda her zaman geri döner ve 2022 için her şey ultra parlak renk paletleri ve neredeyse retro çiçek motifleriyle ilgilidir.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama