May 22, 2024

2023 Jean Trendleri

Çoğu günün kurtarıcı parçası jean her sezon farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Stilinde jean’e yer vermeyi sevmeyenlere bile jean pantolonları sevdirecek modeller 2023 moda dünyasının yakın markajında. Klasikten yana mısınız yoksa y2k akımı ile tekrar hortlayan taşlaşmış, düşük bel kotlar gözünüze güzel görünmeye başladı mı? Gelin sorunun cevabını birlikte bulalım.

Puddle Jean

2022’nin en büyük pantolon trendlerinden biri olan geniş paçalı puddle jean modelleri, şimdi 2023 kot pantolon sahnesini ele geçiriyor.Bunun gibi kot pantolonlar özellikle sivri burunlu ayakkabılarla giyildiğinde iyi görünür.

 

Düz Paça Jean

Düz paçalı kot pantolonların modası hiçbir zaman geçmeyecek olsa da, kotunuzu daha güncel hissettirmek için ince bir yol arıyorsanız, yuvarlak paça silüet tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

İspanyol Paça

İspanyol paçalar sonbahar/kış pistlerinde baskın gördüğümüz bir modeldi, ancak kot pantolon üzerindeki etkileri artık gerçekten hissediliyor. İlkbahar için beyaz bir çift fikrine sıcak bakıyoruz

Kargo Pantolonlar

Kargo cepli pantolonlar, Y2K estetiğinin bir başka hayati trendidir; şu anda, her zamankinden daha fazla denim yinelemesi görüyoruz.

Ombre

Parlak renkli veya eğlenceli baskılı kot pantolonların henüz ortaya çıkmadığını fark edeceksiniz (burayı da dikkatle izleyin), ama ombré? Bu çok önemli bir şey.

Paçası Yırtmaçlı

Bölünmüş taytlar popülaritesinin zirvesine ulaştı, bu nedenle kot pantolonların da artık ayrıntılarla övünmesi mantıklı.

İki Tonlu

Bazıları bu kot trendine bakıp “patchwork” düşünebilirken, lineer kontrast paneller çok daha dikkat çekici hissettiriyor. Farkı netleştirmek önemlidir.

Soluk Gri

Siyah kotlar asla kötü bir yatırım değildir, ancak açık gri jean pantolonlar, baharı düşünmeye başladığımızda kesinlikle daha taze hissettirir.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama