May 22, 2024

2023’ün En Şık Ayakkabıları

Klasik parçalara yatırım yapmanın önemi hakkında çok konuşuyoruz; zamana karşı dayanıklı ve yıllarca giyeceğiniz parçalar, ancak bu, yeni görünümler ortaya çıktığında yeni sezon trendleriyle flört etmeyi sevmediğimiz anlamına gelmiyor. Şimdiye kadar eminim ki trend raporumuz aracılığıyla belgelediğimiz kapsayıcı ilkbahar/yaz 2023 moda trendlerine zaten aşinasınızdır. Şimdi izin verirseniz, dikkatinizi belirli bir konuya çekmek istiyoruz: Ayakkabılar.

Sivri Perspektif

Kare burunlu ayakkabılar son birkaç sezonda ve koleksiyonlarda hüküm sürdü, ancak 2023 için tasarımcılar ayak parmaklarını keskinleştirdi ve 80’ler tarzı silüetler deniyor.

Balerin Stili

Miu Miu ve The Row sayesinde babetler geçtiğimiz yılın en büyük ayakkabı trendlerinden biri oldu. Halihazırda yatırım yaptıysanız, saten ve kadife kumaşlarla 2023’ü de kapsadıklarını duyunca sevineceksiniz.

Kristal Topuk

Işıltılı çantalar bu sezon çok revaçta ve ışıltılı çantalar 2023’e ayakkabı formunda taşınıyor. Arkası açık blok topuklu ayakkabılardan en cesur botlara kadar, yapay elmas ve kristallerle süslenmiş ayakkabılar en sıcak pistlerde koşu temasıydı.

Bağcık Oyunu

Givenchy’deki diz boyu çizmelerden Jason Wu’daki Ghillie’den ilham alan stilettolara kadar, ayakkabılara bahar için önleri bağcıklı kendi benzersiz korse biçimi verildi. Seksi ama yönlü, bu tür bir ayakkabıyı şeffaf elbiselerle veya son moda bir diz eteğiyle eşleştirmeyi hayal ediyoruz.

Kaba Botlar

Geçen yılki ayak bileği botları, 2023 için yapılanlara kıyasla çekingen. Tabanlar daha büyük, tokalar daha hantal ve tavır ölçülerin dışında. Pazar hala yetişecek. ama bu terlikler şimdilik mükemmel seçenekler.

Ayak Gösterisi

Sonbahar geldiğinden beri pedikürleri erteliyorsan, bu ayakkabı trendi seni salonu tekrar ziyaret etmeye ikna edebilir. Peep-toe’lar, tasarımcı yelpazesinin her yerinde alışılmadık şekillerde ortaya çıktı  ACNE Studios’tan Victoria Beckham’a kadar herkes modellerin ayak parmaklarını sergiledi.

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama