June 22, 2024

20’lerinde de 30’larında da 40’larında da Giyebileceğin Trendler

“Bunu giymek için çok yaşlı değil misin?”den daha fazla güven kırıcı bir soru var mı? sevdikleri bir şeyin hala “yaşa uygun” olup olmadığını sorgulamaya başlayın. Bu bir deri ceket veya mini etek olabilir. Ama burada, biz kaç yaşında olursanız olun istediğiniz şeyi giymeniz gerektiğini savunuyoruz. Moda kısıtlayıcı olmamalı, eğer bir şey size uyuyorsa ve onu giymekten keyif alıyorsanız, devam edin ve sallayın.

Bununla birlikte, bir şeyin doğru olduğunu kabul etmenin ve yine de o eleştirel iç sesi susturmak için mücadele etmenin ne kadar kolay olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bilirsiniz, belirli trendlerin size uygun olup olmadığından şüphe duymanıza neden olan şey. Pekala, size 2023’ün önemli trendlerini örnek olarak kullanarak, her yaşta istediğinizi giyebileceğinize ve giymeniz gerektiğine dair kanıt verelim. Önümüzdeki sezonun podyumları, herkesin kucaklaması için çok sayıda canlandırıcı görünüm sundu. Dopamin artırıcı renk gruplarından yaratıcı fabrikasyonlara kadar, Yeni Yıla girerken heyecanlanacak çok şey var. Ve güven bana, bu görünümlerden bazılarını denediğinde uzun vadede onlara sadık kalacaksın.

 

Bu yıl ve sonrasında herkesin giyeceği eskimeyen dokuz trend için kaydırmaya devam edin.

Bomber Ceketler

Bomber ceketleri birkaç aydır radarımızda ve yakın gelecekte onları giymeyi planlıyoruz. Bu çok satan ceketin modası asla geçmeyecek.

Desenli Kazaklar

Karmaşık bir desenli kazakla 2023’e rahat bir başlangıç yapın. Nötr tonlarda yüksek kaliteli bir yün modeli satın alın ve onu her kış garantili olarak çıkaracaksınız.

 

Deri

Deri çılgınlığının yakın zamanda sona ermesini beklemiyoruz, bu nedenle birkaç kullanımdan sonra sıkılmayacağınız klasik kesim bir silüete yatırım yapın.

 

Renk Blokları

Ocak hüznünü yenmek için bir gökkuşağı renginden daha iyi bir yol var mı? Cilt tonunuzu tamamlayan parlak tonları seçin ve 2023 görünümü için bunları birlikte şekillendirin.

Geniş Paça Pantolon

Geniş paça pantolonların (ne kadar uzun ve geniş olursa o kadar iyi) herkes üzerinde harika göründüğüne inanıyoruz, özellikle de bu kadar zarif bir tarza sahip olduklarında.

 

 

Uzun Çizmeler

Şu an en trend ayakkabılar uzun çizmeler ve muhtemelen zaten sahip olduğunuz pek çok öğeyle mükemmel bir şekilde çalışır. Midi etekler, şortlar, dar kesim kot pantolonlar, adını siz koyun.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama