June 25, 2024

Ağustos Ayı Burç Yorumu

KOÇ

Bu ay nerede olduğunuzu tam olarak bilmiyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak bunu sosyal çevrenizi genişletme ve yeni insanlarla bağlantı kurma zamanının geldiğinin bir onayı olarak kabul edebilirsiniz sevgili Koçlar. Tek başınıza olmanıza gerek yok.

BOĞA

Bir kapı kapanırsa, özellikle geleneksel olarak sizin veya başkalarının erişemeyeceği alanlarda bulunma söz konusu olduğunda, gidip bir diğerini çalabilirsiniz. Lider olmaktan çekinmeyin sevgili Boğalar.

İKİZLER

Fikirlerinizi veya düşüncelerinizi bu ay dünyayla paylaşmak, birisine tam olarak duyması gereken doğru mesajı verebilir. Sunmanız gereken bilginin gerekli olduğuna güvenin sevgili İkizler.

YENGEÇ

Son kullanma tarihi geçmiş bir şeyi serbest bırakmaya zorlanıyorsunuz sevgili Yengeçler. Bir şeye veya birine veda etmeye hazırsanız, arkanıza bakmayın. Önünüzde ne olduğuna odaklanın.

ASLAN

Bir ilişki yolunda gitmiyorsa, onu kurtarmak için yapabileceğiniz veya yapmanız gereken hiçbir şey yoktur sevgili Aslanlar. Yalnız kalma korkusunun artık size hizmet etmeyen bir şeye tutunmanıza izin vermesini engelleyin.

BAŞAK

İş konusunda sıkıntılı bir döneme girdiğinizin farkındayız sevgili Başaklar. Özellikle refahınızı veya iç huzurunuzu etkilemeye başlıyorsa, bir iş durumuyla bağlarınızı koparmanız veya iş yükünüzü azaltmanız gerekebilir. Yeni bir yaklaşımın zamanı geldi.

TERAZİ

Romantik bir ilişki size değerinden daha fazla sorun veriyorsa, bu ay onu bırakmaya karar verdiğiniz gün olabilir sevgili Teraziler. Bu arada, özgün benliğiniz olmaktan çekinmeyin.

AKREP

Ev veya aile ile ilgili bir durum sizi üzebilir, ancak geçmişe veya hislerinize takılıp kalmamanız önemlidir sevgili Akrepler. Ne hissettiğinizi kabul edin, ancak duyguların gitmesine izin vermek için pratik yapın.

YAY

Bu ay sözleriniz ve görüşlerinizle daha amaç odaklı olmaya teşvik ediliyorsunuz. Bazı şeylerin sır kalması önemlidir. Diğer taraftan, dilinizi tutuyorsanız, bazı durumlarda serbest bırakma zamanı gelmiş olabilir sevgili Yaylar.

OĞLAK

Kim olduğunuzla veya neye değer verdiğinizle uyumlu olmadığı için bir işten veya fırsattan uzaklaşmanız gerekebilir sevgili Oğlaklar. Durum buysa, doğru aramayı yaptığınıza güvenin.

KOVA

Herkesin hoşuna gitmese bile kim olduğunuz gerçeğini insanlara hatırlatmaya devam edin sevgili Kovalar. Bu, kendinizi ondan küçük gördüğünüz birinden temiz bir şekilde ayrılma ihtiyacı anlamına gelebilir.

BALIK

Hayatında bir şeyler sona eriyor olabilir, ama bunun sizi çok fazla sarsmasına izin vermeyin Sevgili Balıklar.. Parlak yeni bir aşamaya girmek üzeresiniz. Şimdilik, size verilen bu arınmaya yaslanın.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama