July 20, 2024

6 Trend Yaz Rengi

Son senelerde Instagram neredeyse nötr bir hale büründü. Bütün influencer’ların üzerinde toprak tonları ekrular, pastel yeşiller görmeye alıştık fakat bu yaz bu doğal denge biraz değişeceğe benziyor. Hayatımıza canlı renk trendlerini tekrar alacağımız bu yaz mevsiminde en sık göreceğimiz renk tonları hangileri gelin birlikte keşfedelim.

Sarı

Güleryüzlü, neşeli ve iyimser, güneşli günler umudunu daha da aşılayan sarının bu tonu sezonun diğer öne çıkan renklerini de dengeleyecek kadar nötr bi tona sahip. İster pastel ister canlı kombinlerde kullanın, sezonun kurtarıcı rengi olmaya aday.

Kadife Çiçeği Turuncusu

Hem dikkat çekici olsun hem de baktığınızda rahat bir hissiyat versin istiyorsanız turuncunun bu tonu bu yaz tam da bu beklentinizi karşılayacak. Bir yandan canlı görünümüyle kalbimizi çalarken bir yandan da konforlu bir kombin isteği uyandırıyor.

Kül Yeşili

Yeşilin bu taze ve soğuk tonu gardırobunuzdaki sıcaklığı dengelemeye geliyor. Daha patlayan renklerle bir arada kullanılabileceği gibi tek parça kıyafetlere de çok yakışan bir renk.

Ametist Orkide

Mor rengini ve tonlarını sevenler bu renge bayılacak. Biraz daha havalı ve sofistike bir mor tonu peşinde iseniz ametist orkide tonu tam sizlik.

Ahududu Sorbe

Diğer tüm tonları harekete geçiren canlı, lezzetli ve cezbedici bir renk tonu! Yazın en lezzetli tatlısı dondurmayı andıran bu renk tonu, beyazlar ve ekrularla da büyük bir uyum içerisinde olacaktır.

Nihai Gri

Gri genel olarak kış ve sonbaharın rengi gibi anılsa da rengarenk parçalarınızı sadeleştirmek adına önemli bir renk tonu. Daha az çılgın günlerde gri eteğiniz ya da ceketiniz ile patlayan parçalarınızı dengeleyebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama