April 25, 2024

8 Büyük Çanta Trendi

İçine hiçbir şeyin sığmadığı o “o” çantayı unutun . İlkbahar/Yaz 22 çanta trendleri, seçtiğiniz çantanın işinize yaramasını sağlamakla ilgili. Bu sezon, yeni bir sofistike kova çanta dalgası, gerçek hayattaki bir sürü eşyayı taşımak için idealken, daha küçük, el tipi çantalar temel üçlü için iyi çalışıyor; anahtarlarınız, cüzdanınız ve telefonunuz. İlkbahar ve yaz için en iyi çanta trendlerini bugünden alışverişe başlayın.

Kova Çantalar

Yıllar boyunca birçok kova uyarlaması gördük ve bu sezon kova tarzı bir kez daha kral oldu. Pürüzsüz derilerle, parlak yüzeylerle hazırlananlar ve kontrast dikiş detaylarıyla süslenmiş olanlar favorilerimiz.

 

Avcunun İçinde

Kelimenin tam anlamıyla el çantaları, yalnızca ihtiyacımız olanı yanımıza almamızı istiyor. Endişelenmeyin; sağlam üst tutamaklar, kanatlar ve fermuarlar temel eşyalarınızı güvende tutacaktır.

 

Tığ işi

Zanaatsever moda tutkunları, sezonu sahilde veya şehrin sokaklarında takabilecekleri ev yapımı tığ işi çantalarıyla geçirecekler.

 

Büyük Boy 2.0

Belki büyük boy çanta için sadece doğru bedendir. Chanel’den Tory Burch’a kadar tasarımcılar hala pamuk, kanvas ve keten gibi dayanıklı kumaşlarda büyük çantaları koleksiyonlarına katıyorlar.

 

Evrak Çantası İçin Bir Çanta

Bahar için yatırım yapmak isteyeceğiniz iş çantası hakkında bilgi almak için buradayız. Geniş içler, çoklu cepler ve yapılandırılmış kadınsı silüetler hem modaya hem de işleve katkıda bulunuyor.

 

Omuz Çantaları

Bahara doğru yol alan her şekil ve büyüklükteki omuz çantalarının akışını gördüğümüz için hala 90’lara selam gönderiyoruz.

 

Büzme ipi

İster elde tutulsun, ister çapraz askılı olsun, ipli çantalar, vazgeçilemeyecek kadar çeşitli stil, şekil ve boyutlarda geri dönüş yapıyor.

 

Doku Konuşması

Rafyadan saçaklara ve aradaki her şeye, dokular 2022 baharı için sizi bekliyor.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama