May 23, 2024

Kış Sezonu Mont Kaban Trendleri

Kot pantolonlarımız ve eşofmanlarımız dışında, tüm sonbahar ve kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz şey içinde yaşayabileceğimiz harika bir ceket. Çok basit olmayan ancak tüm kıyafetlerimize uyabilecek ve her gün giyebileceğimiz kaban ve montlar istiyoruz. İşte tam da burada sizin için bulduğumuz bu modeller giydiğiniz gibi kapıdan çıkabileceğiniz şıklıkta. Bu arada bu modellerin 2020 ve 2021 kışında da sıkça rastlayacağımız modeller olduğunu ekleyelim. Işte bu kışın en trend kaban ve mont modelleri;

Pofidik Mont

Sadece bir trend değil, aynı zamanda bir kış vazgeçilmezi olan pofidik montlar, bu sezon, doğru miktarda dikkat çekici detaylar, parlak renkler ve daha cesur şekillerle dolabımızdaki yerini kazandı.

Oversize Gömlek Görünümlü Ceket

Tıpkı en sevdiğiniz oduncu gömleğinize benzeyen bu mont sizi her mevsim rahat ve sıcak tutması için yünlerle daha çok kalınlaştırılıp geliştirildi. Bu gömlek ceketleri gardırobumuzun baş köşesine asacağız ve kışın daha ağır palto ve ceketlerimizin altına kot pantolon elbiselerimizin üzerine giyeceğiz.

Peluş Kürk Detayları

Kürklü astar ve tümüyle peluş kürklü kumaşlar rahat, işlevsel ve son derece lüks görünümlü. Bu parçaların herhangi bir kıyafetin merkezi haline gelmesini seviyoruz.

Deri Görünüm

Tüm değişen yinelemeleri ve tekrar kullanımlarıyla, deri görünümü yine aramızda. Bütün kış giyebileceğiniz şık, patentli yüzeyler, yumuşak trençkotlar ve özel dikilmiş deri gömlekleri düşünün. Bu parçalardan herhangi biri diğer tüm kıyafetlerinize incelik ve zarafet katacak.

Kapitone Ceket

Bir tık daha şık görünseler de kapitone de aynı şişme montlar gibi dikkat çekici parçalar. Bu yüzden daha şık görünmek istediğiniz zamanlarda eliniz hemen kapitoneye gidebilir sizi suçlamıyoruz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama