June 18, 2024

Akşam Gezmelerinde Çabasız Şık Gösteren Görünümler

Yaz mevsiminin şüphesiz en sevdiğimiz yanı sıcak yaz akşamları giymeyi en sevdiğimiz yazlık parçaları kombinlemek. Akşamki planınız ister romantik bir yaz akşamı yemeği olsun ister sahil kenarında kısa bir yürüyüş bu görünümler yazın en güzel anılarına eşlik edecek.

Slip Elbise

Deniz kıyısında soğuk bir içecek akşamına uygun çarpıcı bir elbise. Bu iki tonlu görünümü bir sonraki tatilden ilham alan randevunuza getirin.

Örme Üstler

Kareli tığ işi bir üste ne dersiniz? Bundan daha moda bir parça olamaz. Bazı bej keten pantolonlar ve günlük topuklu ayakkabılarla kusursuz bir şekilde eşleşir. Büyük halka küpelerle görünümünüzün şıklık dozunu arttırabilirsiniz.

Etek Ceket Takımlar

Bu eğlenceli üç parçalı sette havalı bir büstiyeri, uyumlu bir kısa blazer ve mini etekle birlikte kullanabilirsiniz. Bazı altın takılarla süsleyin ve bir sonraki sıcak yaz görünümünüz hazır.

Beyaz Elbise

Kalp yaka elbiselerden hoşlanıyorsanız bu elbisenin üzerinde sizin adınız yazıyor olabilir. Çift askıları, önündeki kurdelası ve bacağındaki yırtmaç detayı ile detayların ne kadar önemli olduğunu kanıtlayan elbiseyi terlikler ile bir arada kullanabilirsiniz.

Parlak Pembenin Yükselişi

Bu sezon parlak pembenin yer almadığı bir görünüme yaz akşamı kombini diyemeyiz. Mini etek ve askılı üst ile şık ve  çekici görünün ve dışarıda hareketli bir geceye hazırlanın.

Göz Alıcı Bir Üst

Biraz rahat olmak mı istiyorsunuz? O zaman dikkat çekici bir üst, randevunuza giymek isteyeceğiniz şeydir. Bu üst vücudunuzu güzel bir şekilde çerçeveler ve tüm dikkati yüzünüze verir.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama