June 25, 2024

Alexa Chung’ın zamansız stiline göz atıyoruz!

Havaların iyice soğumasıyla birlikte sabahlar daha da zorlaşıyor. Karanlığa uyanmak, sıcacık bir battaniyeyi üzerinizden atmak ve ötesindeki taze, serin havayı desteklemek için gereken enerjiyi uyandırmaz. Yorgan kozanızı terk etmeye karar verdiğinizde, gardırobunuzun önünde ne giyeceğiniz konusunda umutsuzluğa kapılmanıza kesinlikle gerek yok. İşte biz burada devreye giriyoruz. Aklınızda hep bir kıyafet olsun diye sizi dolabınıza bakarken pijamalarınızın içinde titremekten kurtaracak bir sonbahar kapsülü hazırladık. Ayrıca, tüm bu kapsül parçalar modaya uygun arkadaşımız Alexa Chung tarafından onaylanmıştır.

Bir tasarımcı, sunucu ve trend belirleyici olan Chung’ın gıpta edilecek derecede havalı bir gardırobu var. Parçaları zahmetsizce bir araya getirme yöntemi, doğuştan sahip olunması gereken bir beceri gibi görünüyor, ancak bu stil uzmanının Londra’da geçirdiği bir sonbahar/kış sezonu için güvendiği temel trendleri seçmeyi başardık. Özellikle soğuk aylarda şık bir görünümü çözmek için ne kadar az zaman harcarsak o kadar iyi. O halde harika bir soğuk hava gardırobunun temellerini atmayı stil ikonunun kendisine bırakalım.

 

İşte Chung’ın sonbahar ve kış için güvendiği ve sizin de güvenebileceğiniz kapsül parçalar.

Trençkot

Her Londralı kızın gardırobunun temel parçası olan mütevazi trençkot, her türlü ani hava değişikliğine karşı hazırlıklı olmanızı sağlarken aynı zamanda bir arada görünmenizi sağlar.

Baskılı Polar

Bir zamanlar modası geçmiş dış giyim parçasının trend statüsünü yeniden kazandığı için daha fazla minnettar olamazdık. Yani, rahat bir polardan daha iyi ne olabilir?

Renkli Breton Çizgilisi

Chung’ın stili klasiği alıp modaya bir dokunuş katıyor ve renkli Breton şerit buna harika bir örnek.

Klasik Jean

Bir gardıropta klasik bir kot pantolondan daha çalışkan bir şey var mı? Bu basit denim, gündelik ayak işlerinden akşam yemeklerine kadar tüm durumlar için tasarlanabilir.

Babetler

Rahat trend ayakkabılardan daha çok sevdiğimiz hiçbir şey yok ve babetler tam da bu. Elbiseler, kot pantolonlar, özel dikim pantolonlar ve daha fazlasıyla giyin, ister çorapla ister çorapsız.

Şık Bere

Biçim ve işlevi birleştiren klasik bere, şık bir dokunuş katar ve sizi baştan ayağa rahat tutar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama