April 25, 2024

Ani Planları İçin Kurtarıcı Kombin Önerileri

Son dakika spontane tatil planı yapmaktan hoşlananlardan mısınız? Ya da tatil önceden belli olsa da bavul yapmayı sevmeyenlerden mi? Bugün ani bir kararla tatile gitme kararı alan ama kendisi kararsız bünyelere yol göstermeye geldik. İşte ani bir tatil planı bavulunun olmazsa olmaz parçaları;

Beyaz Tişört + Jean Şort

İster jean şortla ister uçuş uçuş bir etekle kombinleyin,  gardıropların anahtar parçası beyaz tişört ile her zaman doğru yoldasınız. Yuvarlak yaka, V yaka, sıfır yaka – hangi stili tercih ederseniz edin, klasik beyaz tişört bir tatil gardırobunun olmazsa olmazıdır.

Gündüzden Geceye Elbise + Aksesuarlar

Tatiller, gezerken ve şık bir akşam kıyafeti olarak giyebileceğiniz yeni bir elbiseden daha fazla yararlanmak için harika bir zamandır. Spor ayakkabı giymeyi düşünüyorsanız güne uygun, ancak sadece bir ayakkabı değişimi, bazı aksesuarlar ve en sevdiğiniz rujla kolayca bir akşam görünümüne dönüşebilecek bir elbise seçin. Midi’den maksi uzunluğa kadar olan elbiseler, gündüzden geceye tatil görünümünü elde etmenin harika bir yoludur.

Geniş Pantolon + Topuklu Sandalet

Kot pantolon, kavurucu bir günde giymek isteyeceğiniz son şeydir ve dışarıda olmak, pratikte evde yaşıyorsanız, farklı bir şey denemek için iyi bir zamandır. Bir çift geniş paçalı pantolon ideal bir alternatiftir ve manzarayı seyrederken hem şık hem de rahat bir görünüm sağlar.

Midi Etek + Terlikler

Tatil bavulunuzda giymesi rahat olan yumuşak bir malzemede en iyi çok yönlü bir etek olmalı, bacaklarınızı çok fazla sarmayan, sevdiğiniz bir midi eteğe ne dersiniz? Tıpkı gündüzden geceye elbise gibi, midi etek de güzel öğle yemeği yerlerinde yemek için olduğu kadar sahil boyunca yürüyüşler için de güzel çalışacaktır.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama