July 13, 2024

Anında İyi Hissettiren Film Önerileri

İyi hissettiren en iyi filmler sizi tazelenmiş ve neşe dolu yapanlardır- ve hayatımızın farklı noktalarında -özellikle pandemi döneminde- hepimizin tam olarak ihtiyacı olan şey bu. Uğraşılacak çok fazla şey olduğunda, bazen tek yapabileceğiniz gerçekten koltuğunuza oturup sevdiğiniz bir şeyler atıştırıp en iyi hissettiren filmleri izlemek. Dışarıdaki dünya yanıyormuş gibi hissettiğinizde, her şeyi eriten ve hayatın daha iyi ve daha mutlu görünmesini sağlayan iyi hissettiren filmlerden bahsediyoruz. Bu filmler her şeyi düzeltmez, ancak en azından geçici olarak zihninizi kötüden uzaklaştırmanıza yardımcı olur. Ve bazen,  bu kadarı da yeter.

Legally Blonde

Reese Witherspoon, sinema tarihinin en ikonik avukatını canlandırıyor: Elle Woods. Elle, uzun zamandır bir yere gitmeyen bir ilişki içerisinde olduğu erkek arkadaşı Warner (Matthew Davis) tarafından terk edildiğinde, onu geri kazanmak için Harvard Hukuk Fakültesi’ne girmek için uğraşır, ancak asıl amacından çok daha fazlasını alır.

Always Be My Maybe

Marcus ve Sasha, San Francisco’da yan yana büyürler ve her zaman birbirlerine karşı duygular beslerler. Sasha, bir restoran açmak için eve geri döndüğünde yolları tekrar kesişir. Ancak romantizm başlamadan önce, Keanu Reeves’in zekice canlandırdığı başka bir sevgili adayı da dahil olmak üzere bir dizi faktör araya girer.

Ocean’s 11

Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon ve Julia Roberts gibi iddialı bir kadroya sahip olan Ocean’s 11’den daha çekici veya daha iyi görünen oyuncuların bir arada olduğu bir film bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama gülmekten çatlatacak bir senaryo ve dahiyane bir Las Vegas soygunu düşünün gerisini filme saklayın.

13 Going on 30

Keşke 30 olsam 2000’lerin başında çekilmiş klasik bir romantik komedi olmasının yanı sıra içinizi yumuşatacak çok tatlı bir film. Komik, ilişkilendirilebilir ve gerçekçi çünkü 13 yaşındaki Jenna’nın yaşadığı ergenlik bunalımlarını büyük ihtimalle hepimiz yaşadık. Arkadaşlarının yanında küçük düştüğü bir akşam 30 yaşında olmayı dileyen Jenna’yı sabah ne bekliyor? İzleyin ve eğlenin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama