May 22, 2024

Aralık Ayı Burç Yorumu

Burcunuz Koç ise (21 Mart-19 Nisan)

Bu ay gerçekçi bir şekilde üstesinden gelebileceğinizden daha fazlasını sıkıştırmaya çalışmayın sevgili Koçlar. Ayakların yere basması her zaman iyidir.

 

Burcunuz Boğa ise (20 Nisan-20 Mayıs)

İşleri kendi yönteminizle yapma ihtiyacı, değerli tavsiye veya destek almanızı engelliyor olabilir sevgili Boğalar. Sevdiğiniz insanların iç güdülerine bu ay her zamankinden fazla güvenmelisiniz.

 

Burcunuz İkizler ise (21 Mayıs-20 Haziran)

Normalde yaptığınızdan daha yavaş ilerliyorsanız, üzülmeyin. İşleri birkaç çentik aşağı çekmek yardımcı olabilir. Kendinize bu kadar yüklenmeyin, biraz rahatlamayı pratik edin.

 

Burcunuz Yengeç ise (21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeçlerin bu ay heyheyleri üzerlerinde. Kendinizi stresli hissediyorsanız, güvendiğiniz biriyle bunun hakkında konuşmayı veya kendinize küçük bir kaçış planlamayı düşünün.

 

Burcunuz Aslan ise (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu ay kendinize iyi bakmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Biraz geri çekilmeniz ve bir süre saklanmanız gerekebilir. Sosyal olmak her zaman zorunluluk değildir sevgili Aslanlar.

 

Burcunuz Başak ise (23 Ağustos-22 Eylül)

Açık sözlü olmanız ve bu ay birine gerçeği söylemeniz gerekebilir. Sadece bu konuda nazik olmaya çalışın, insanları netliğiniz korkutabilir.

 

Burcunuz Terazi ise (23 Eylül-22 Ekim)

Terazi bu ay kendini çok iyi hissetmiyor. Sağlığınızı iyileştirmek için kullanmaya başlayabileceğiniz yeni araçlar veya teknikler var mı?

 

Burcunuz Akrep ise (23 Ekim-21 Kasım)

Bu ay Akrep’ler sosyalleşmekten kaçıyor ama aslında dertlerinin devası bu olabilir. Sizi neşelendiren insanların arkadaşlığının tadını çıkarın. Size sandığınızdan daha fazla yardımcı olabilir.

 

Burcunuz Yay ise (22 Kasım-21 Aralık)

Bu ay Yayların kendi adlarına konuşması gerekebilir. Kendinizi tatsız durumlarda geri plana almayı sevdiğinizi biliyoruz ama hakkınızı da yedirmeyin.

 

 

Burcunuz Oğlak ise (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlakların kafaları bu ay çok karışacak. Hazır olmadığınız bir karar vermek için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Dışarıdan görüş alın.

 

Burcunuz Kova ise (20 Ocak-18 Şubat)

Geçtiğimiz aylarda harcamalarına çok da dikkat etmeyen Kovaları bir endişe aldı. Bu ay paranız konusunda mantıklı olun. Biraz pazarlık avı yapın.

 

Burcunuz Balık ise (19 Şubat-20 Mart)

Bu ay sizi yoracak insanlardan sessizce uzaklaşın biraz kafanızı dinleyip kendinize odaklanın.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama