June 22, 2024

Ariana Grande’nin Güzellik Sırları

Ariana Grande Güzellik Rutini

Ariana, sadece güçlü sesiyle değil, güzel görünümüyle de son yıllarda tüm dünyada ses getirdi. Bu kadar yumuşak ve canlı duran bir cildi nasıl koruduğu hayranları arasında sık sık tartışılan bir konu oldu. Sanatçının kendine has saç modeli ve makyajı da yıllar geçtikçe imzası haline geldi. Biz de bugün Ariana Grande’nin bu muhteşem cilde nasıl baktığı ile ilgili küçük sırlarını öğreneceğiz.

Kaliteli Bir Temizlik

Ariana Grande söz konusu temizlik olduğunda işini şansa bırakmıyor. Daha pahalı markaların ürünlerini kullanan güzel, özellikle gençken sivilce sorunlarıyla karşı karşıya kaldığından, tamamen temizlenmiş bir yüze sahip olmaya çok önem veriyor. Yıkama, temizleme ve peeling uygulama onun vazgeçilmez ve en önemli üçlüsü.

Fakat Ariana’ya göre bir rutine sahip olmak sağlıklı bir cilt için yeterli değil. Ari’ye göre, cildinizin iyi görünmesini istiyorsanız buna bağlı kalmalısınız.

Her gece makyajını çıkarmanın büyük bir savunucusu. Bu noktada makyaj temizleme mendillerinden yardım alıyor.

Hindistancevizi Yağı

Ariana ayrıca tam bir hindistancevizi yağı aşığı! Bu nesleyici yağı yüzünden vücudunun pek çok yerinde uygulayan güzel şarkıcı hindistancevizi yağının inatçı kirpik yapıştırıcısıyla uğraşırken işe yaradığını da söylüyor.

Bol Su

Son olarak, ciltle ilgili sorunlarının çoğu için Ariana’nın bol su içmek gibi basit bir çözümü var. Hidrasyon cilt bakımında kuşkusuz en önemli anahtardır, dostlar. Ariana Grande’yi dinleyelim!

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama